Wpis z mikrobloga

Pirat z Traficara dostał PERM BAN :)
A policja wszczęła postępowanie :)

@traficar: Zdarzenie, o którym mowa to przykład niewłaściwego użycia pojazdu bez względu na to, czy jest to samochód carsharingowy, czy jakikolwiek inny. Regulamin Traficara jasno określa warunki korzystania z pojazdu, zaś za przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz przepisów administracyjnych odpowiedzialność ponosi wyłącznie użytkownik. Firma niezwłocznie po otrzymaniu informacji o sytuacji w Gdańsku zidentyfikowała użytkownika, który został zablokowany i nie będzie mógł korzystać z usługi w przyszłości - mówi Konrad Karpiński, dyrektor operacyjny w firmie Traficar


-wyprzedzanie na przejściu dla pieszych - mandat karny w wysokości 200 zł i 10 pkt. karnych
-niestosowanie się do znaku "linia podwójna ciągła" - mandat karny w wysokości 200 zł i 5 pkt. karnych
-niestosowanie się do znaku C-9, nakazującego jazdę z prawej strony znaku - mandat karny w wysokości 250 zł i 5 punktów karnych
-naruszenie obowiązku "jazdy prawostronnej " - mandat karny w wysokości od 20 zł do 500 zł i 2 punkty karne.

Czytaj więcej na:
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Samochodem-na-minuty-jechal-pod-prad-Zlamal-cztery-przepisy-n128508.html#sztabWyborczyDominikMikolajS2019
#traficar #policja #gdansk
L.....m - Pirat z Traficara dostał PERM BAN :)
A policja wszczęła postępowanie :) 
 ...
  • 8
@Line-Storm: Ostatnio jechałem traficarem 160km/h obwodnicą (pusta była) i tak sobie myślałem - czy traficar zbiera informacje na temat prędkości pojazdów? Czy może wyciągnąć ode mnie konsekwencje ze względu na same metadane? halo @Traficar, dostanę bana?