Wpis z mikrobloga

Cisza wyborcza od północy więc zacytuje jeszcze księdza z Tarnowa co namawiał do głosowania na PiS, bo pierwsza cześć jego wypowiedzi jest bardzo mądra:

"Głosujmy zgodnie z sumieniem, ale nie na wrogów ojczyzny''

Wybór jest prosty i sprowadza się do wyboru między zachodem a wschodem, między cywilizacją europejską a rosyjskim systemem rządzenia, między wolnością a cenzurą i dyskryminacją mniejszości, między racjonalizmem a zabobonami.

#oswiadczenie #bekazkatoli #polityka #neuropa
lakukaracza - Cisza wyborcza od północy więc zacytuje jeszcze księdza z Tarnowa co na...

źródło: comment_IAqt8b9TbeCpsqDPRN5bh3EULfzzSVY3.jpg

Pobierz
  • 10
Ile Ci płacą za pisanie tych bredni? Za te pieniądze warto pluć na własny naród i ojczyznę? Naprawdę życzysz swoim dzieciom żeby żyły w multikulti raju, fasadowym państewku rządzonym przez Niemców?
@BezDobry Boże święty, o czym ty piszesz człowieku.... Co ty porównujesz.... To co robi teraz partia rządzącą to jest dla nas koszmar. Był wybór między wschodem i zachodem. Wybraliśmy zachód. I trzeba się tego trzymać a nie palić resztę mostów. Bo nasza gospodarka runie bez unii... Tu już nawet nie chodzi o państwo prawa, respektowanie podstawowych praw obywateli i konstytucji, tu chodzi o ceny w sklepach. Bez rynku unijnego, wolnego podkreslam, będziemy
@DawidoVader25
Straszenie PISem na mnie już nie działa bo PO znam doskonale. Od kilkunastu lat słyszę tę samą śpiewkę. Nawet przez pierwsze 10 lat to na mnie działało.
Zapisz się do po lub .n zobacz o co im w tym wszystkim naprawdę chodzi a potem pogadamy.
@BezDobry a kto powiedział że jestem za PO czy nowoczesną? Przecież to ta sama banda idiotów! Ale przynajmniej nie łamali krzeseł na naszych relacjach z Unią. Na mnie na przykład nie działa bzdurna gadka o złym zachodzie i unii rządzonej przez Niemców. Powiem ci że w swoim życiu widziałem już wiele. I pierwszy raz boje się o to co będzie w przyszłości. Bo ceny poszły strasznie w górę a przez socjal rządowy
Kolego, od kilkunastu lat interesuje się polityką. 8 lat działałem aktywnie w kilku ngo, lokalnie, regionalnie i jako członek ogólnopolskiej federacji. Wiele lat byłem aktywnym członkiem pseudo obywatelskiej. Od lat codziennie czytam większe polskie gazety - od polityki po gazetę polską. Pamiętam czasy jak Balcerowicz doprowadził moją rodzinę do skrajnego ubustwa. Jak Tusk chciał sprzedać wszystko od lasów po szpitale. Kiedy byłem za granicą, nawet Turcy śmiali się że Niemcy nas już