Wpis z mikrobloga

@b4kus: smutne to że w głównych mediach z każdej strony toczy się straszne raczysko. Zupełnie bez beki podobno całkiem uczciwie przedstawione są wiadomości w radiu Maryja bo czasem potrafią całkiem nieźle pocisnąć po partii rządzącej..
@b4kus: po prostu doradzam, TVN wali takie manipulacje ze to aż głowa mała, co idealnie było widać przy Acta 2 kiedy to wszyscy dziennikarze pouczali swoich rozmowcow(w tym eksperta!) by tego tak nie nazywali xdd po prostu takie są fakty TVN po prostu lepiej im ta propgaanda wychodzi, tzn jak ktoś się dobrze nie zna to nie zauważy technik manipulacyjnych jakie stosują w prawie każdym materiale. TVP tez ale słabiej im
@b4kus: TVP jest stacja rządzona oni nawet o tym mówili wielokrotnie ze ma przedstawiać wizje rzadu. Nie podoba się? To głosuj na kogoś innego i namawiaj do tego ludzi, a jeśli znowu wygra to niestety będziesz musiał uszanować wole większości-na tym polega demokracja
@b4kus: napisałem przecież ze w obydwu manipulują... trzeba z ty, walczyć, moim zdaniem za każdy taki materiał powinna być wysoka kara. Wtedy by się nauczyli
Fakty są takie ze500 plus miał wg rostowskiego doprowadzić do upadku polski, a jak na razie budżet ma się lepiej niż za po, rating wzrósł, a skarbówka zabrała złodziejom z karuzel vatowskich(których minister po w formalnej notce nie dostrzegał) 2xWIECEJ NIŻ ROCZNY KOSZT 500PLUS-czyli za po
a jak na razie budżet ma się lepiej niż za po


@LewCyzud: to, że lepiej wygląda na papierze, nie znaczy, że jest tak w rzeczywistości.

skarbówka zabrała złodziejom z karuzel vatowskich


@LewCyzud: a przy okazji zgnoiła uczciwych przedsiębiorców. W tym momencie skarbówka nie szuka ludzi, którzy kradną, a ludzi którzy są w stanie coś zapłacić. Jedno nie zawsze się wiąże z drugim... Ludzie, którzy wyprowadzili hajs za granice i ściągalność
@rzuf22: gdybym chciał mieć takie zdanie i używać takich argumentów to bym oglądał TVN. Zamiast podawać dowody to piszesz „nie znaczy ze tak jest w rzeczywistości” no i powiedz mi co to wnosi do dyskusji? Szkoda czasu na czytanie reszty pamiętaj żeby na po zagłosować. PIS jest mniejszym złem
@rzuf22: przecież o karuzelach to pisali nie od lat a #!$%@? dekad, jak minister o tym nie mógł wiedzieć #!$%@? MINISTER FINANSÓW, jak mój stary co biznesy robi mi o tym co święta od lat. On to napisał na papierze i się pod tym podpisał, ze polska nie ma z tym problemu. Poza tym były coroczne europespjsiie statystyki itd nie serio wyłącz te ścieki typu wyborcza TVN i zacznij myslec( nie
przecież o karuzelach to pisali nie od lat a #!$%@? dekad, jak minister o tym nie mógł wiedzieć #!$%@? MINISTER FINANSÓW


To napisałeś ty

myślę, że nie jest to prawdą. Dostrzegał, tylko nic z tym świadomie nie robił.


To napisałem ja. Dostrzegam drobną rozbieżność pomiędzy tym co napisałem, a tym do czego się #!$%@?.

Szkoda czasu na czytanie reszty pamiętaj żeby na po zagłosować. PIS jest mniejszym złem


@LewCyzud: jeśli pis