Wpis z mikrobloga

14993 - 54 - 55 = 14884

Uszanowanko #rowerowyrownik.
Dawno mnie tu nie było, gdyż nie miałem czasu. Od ostatniego wpisu stuknęło ~1500km z rurą między nogami. Szkoda, że regulamin pozwala dodać tylko ostatni tydzień.
Przez te cztery miesiące jeździłem ulubioną pętle z Nowej Soli do Zielonej Góry na maka, idealne 50km na trening i big maca. Często również jeździłem pętle przez Milsko gdyż jest tam przeprawa promowa, która jest idealną pauzą i okazją do kontemplacji.
Z różowym paskiem przejechaliśmy z Mielna na Hel i z powrotem do Władysławowa gdzie wsiedliśmy w pociąg do domu. Na tą wyprawę rower szosowy #triban 540 przekształcił się w gravela z oponami 32mm z wielką kostką.
Dodatkowo ze znajomymi zwiedziłem opuszczoną fabrykę amunicji DAG Krzysztowice w okolicach Nowogrodu Bobrzańskiego, jednak zanim tam trafiliśmy nawigacja poprowadziła do logistycznej jednostki wojskowej gdzie uprzejmy Pan na bramie poproszony o informację o fabryce amunicji pokazał nam dokładne mapy i poprowadził jak trzeba, dzięki Panie Krzysztofie!
Do tego zacząłem jeździć z psem na rowerze. Pieseł ciągnie jak debil przez kilka minut po czym ładnie biegnie przy rowerze.
Pozdrawiam wszystkich i liczę, że coś razem pokręcimy!
#rower #wykoptribanclub

Statystyki:

Dystans: 54 km
Wertykalnie: 0m(↑0m/↓0m)
Czas: ◷02:42:18
Średnie tempo: 3:00 min/km
Średnia prędkość: 19,97 km/h
Kalorie: 2282 kcal

Dystans: 55 km
Wertykalnie: 310.8m(↑149.2m/↓161.6m)
Czas: ◷02:28:24
Średnie tempo: 2:43 min/km
Średnia prędkość: 22,04 km/h
Kalorie: 1662 kcal

W tym tygodniu to już 109km!
#rowerowyrownik #ruszmiasto

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz
źródło: comment_Kljayzo1ybEvQqy23jIiEb5mVlKHQ9X5.jpg