Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę wybaczyć styl i brak ładu ale pisałem to na wskutek nocnych feels.

Scharakteryzujcie typowego przegrywa którego otacza aura spier#$lenia, czyli każdy go unika,, jest uznawany za osobę dziwną, dokuczano mu w szkole etc. Może w końcu znajdę coś dla siebie. Dodam że chociaż ubieram się i wyglądam normalnie(od kilku niewiast słyszałem że jestem ponoć przystojny) to odnoszę wrażenie że ludzie z góry traktują mnie jak osobę kompletnie niekumatą, a jak się wykaże czymś to są wielkie oczy. Ba, kilka lat wstecz od kogoś usłyszałem że ta osoba miała mnie za z#e#anego,a jak się okazało jestem normalny.

Aha, z reguły dokucza się jednostką slabszym. To niech ktoś mi wyjaśni dlaczego znam osoby mało pewne siebie(podają sledzie), mają problemy z nauką i różne zaburzenia typu ADHD, dysleksja albo są niskie,czy tam mają inne wady zresztą chyba jak każdy i nad nimi się nie pastwi w szkołach?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: skupuasz się na sobie (patrzą na mnie, dokuczają mi, szydzą ze mnie itd.) w sposób negatywny, a do tego wierzysz w przegrywowe mirko filozowania (wzrost, zakola, śled, ik itd.), ergo zamiast iść przez życie z radością, to się patrzysz w buty i zastanawiasz, co ludzie powiedzą. Tyle w temacie. Nie, nie rozwinę. Nie, nie ma złotych recept, leguraminów, rad, tekstów na podryw, redpillów, ani innych cudów-wianków.