Wpis z mikrobloga

@Karatte: A panowie cienia i wszystkie szkielety razem z szkieletem maga już tak? Grając uczciwie i wybijając co się da w Khorinis, nie sądzę aby dalej niż na 15 poziom zajść. Ktoś kiedyś pisał, że w samym Khorinis w 1 można nawet 21 mieć. Jasne od razu 30. Nawet gdyby zostało mi kilka questów i parenaście stworów, to nigdy nie zdołałbym nabić kilka poziomów. Nie ściemniać. Zresztą nie trzeba do Jarkendaru
@stalowy126: 17 lvl mieczem 1/2h wbijam zawsze, łucznikiem 18 wjeżdża spokojnie bo dochodzi kradzież kieszonkowa + mordowanie stada wargów w lasach na północy gdzie mieczem w 2 rozdziale jest za trudno.
mam ci nagrac gameplaya jak nie wierzysz? :D
@stalowy126 tych kapliczek nie rozumiem. Kilka razy dostałem kilka pkt ale raczej mało wydajnie z tego korzystałem.

Myślałem że jak siła wymaga 3pn to już atakować zwoje... Ciężko może być, ale w sumie już z orkiem wojownikiem sobie radzę więc wbije te lvl jakoś.
Zostaje tylko pytanie co zrobić ze szponem... Oddać go saturasowi, czy wziąć dla siebie?
@BordowaZielonka: jak weźmiesz to może być zbyt łatwo. Możesz zobaczyć jak działa i jeżeli będziesz chciał więcej sie namachać (co nie jest takie złe) zawsze możesz wrócić do zapisu i oddać za expa. Jak mag to bierz, bo niektóre runy są ciekawe.

@Karatte: Być może grałem w innego Gothica.
@stalowy126: 21 poziom jest do zdobycia w 1 rozdziale więc nie #!$%@? że się nie da. Tu masz 18 poziom bez gildii. Jeśli nie wierzysz, że to możliwe to możesz sobie oglądnąć całe 21 godzin wbijania tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.....z - @stalowy126: 21 poziom jest do zdobycia w 1 rozdziale więc nie #!$%@? że si...
@stalowy126 nocy kruka jeszcze nie skończyłem. Zawsze kończyłem gdzieś koło 6 rozdziału. Szpon działa zajebiscie ale rzeczywiście może być za łatwo. Z drugiej strony jednak nie mam tyle czasu żeby maksowac grę. Muszę przemyśleć