Wpis z mikrobloga

@vagaboonda: gdzieś widziałam jego zdjęcie w takich fikuśnych butach na męskim obcasie; chyba już lepiej wyglądałby ze swoim normalnym wzrostem w normalnych butach, ale rozumiem, że chodzi o kwestie psychologiczno-polityczne. W sumie ten obcas nie rzucał się tak w oczy, ale sam pomysł takich butów dla mężczyzn - jeśli tył nie jest ładnie ukryty - to porażka.

Lochą nie jestem, tylko kobietą, więc to nie mojej opinii szukasz, ale jako stosunkowo
@veevee: co ty #!$%@?, w normalnych butach z normalnym wzrostem wyglądałby komicznie i został opluty i wyśmiany (a ten co by go wyśmiał zaraz po tym by leżał martwy bo Putin to człowiek żelaza). Z takim wzrostem jak on to byś nawet nie zauważyła, że taki typ istnieje
O, @RupturaPerinei: dokładnie o to chodziło, dzięki za pic rel.
@diesel_musi_dymic: póki co jesteśmy na etapie mówienia, a nie #!$%@?, aczkolwiek nie widzę jakoś nikogo plującego na Putina czy robiącego podś#!$%@? z jego wzrostu; śmiem twierdzić, że facet mimo nietypowej "urody" (nie jest chadem z mocną szczęką, no cóż) roztacza wokół siebie aurę niesamowitej pewności siebie i wpływów, mam na myśli raczej jego sposób zachowania i mówienia do ludzi, niż