Wpis z mikrobloga

@OS7RY: Z mojej strony? Proszę bardzo! Poziomy wyglądają pustawo i monotonnie, odwzorowanie realnych lokacji jest fajne ale nijak ma się to do gameplayu i balansu, który przy grach multiplayer jest najważniejszy, graficznie nie powala.

Co jednak najważniejsze, jeśli komuś mimo wszystko odpowiada ten typ rozgrywki do dlaczego akurat WW3? Przecież to tylko kolejny klon BF/CoD, za mniejsze pieniądze można dorwać oryginalne odsłony tych gier, a inne budżetowe klony rozpowszechniane są zazwyczaj
@goomba-pl: Po to abyś się pytał. Na Insurgency też narzekasz że istnieje? Jesteś jakimś cenzorem co będzie mówił innym jaką grę mogą robić? Co z tego że są inne gry? To chyba dobrze że jest konkurencja. Więc twój argument jest inwalidą. Nie widzę problemu, że ktoś sobie robi grę jaką chce i bierze za to kasę. Na rynku gier, na szczęście jeszcze, mamy wolny rynek. Czy krytyka jest ważna? Jest konieczna
Na Insurgency też narzekasz że istnieje?


@OS7RY: To trochę inna inszość, ponieważ gra zaczynała jako darmowy mod (podobnie jak CS) i stawiała na bardziej realistyczne mechaniki, nie przesadzając jednocześnie z tematem jak ARMA. Produkt w momencie swojej premiery zapełniał jakąś niszę, a teraz rozwijają to dalej na już dość dobrze znanej marce.

Jesteś jakimś cenzorem co będzie mówił innym jaką grę mogą robić? Co z tego że są inne gry?


@
@goomba-pl: Z gównostroną w tamtym komentarzu może przesadziłem, ale zirytował mnie fakt że prowadzisz jakąś dziwną krucjatę przeciwko tej grze i w kilku wątkach na raz komentujesz jaka to ta gra jest słaba i nie powinna istnieć. Jakbyś wyrażał obawy to bym się inaczej ustosunkował. Jednak wyraziłeś dość autorytarny komentarz i zasugerowałeś że gra nie ma sensu istnieć w ogóle ("Na co to komu?"). Nie uważam aby ktokolwiek mógł i miał