Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy mam rozterkę. Krótko mówiąc mam 19 lat, studia i praca wiadomo, I JESTEM PRAWICZKIEM BEZ DZIEWCZYNY. Podejrzewam, że chyba wychowałem się w (i chyba zbytnio) romantycznym podejściu do kobiet, związków i seksu. Po pierwsze, to zawsze chciałem mieć ten pierwszy raz z kobietą, którą szczerze kocham i być może spędzić z nią resztę życia, ale z moim obecnym lekkim brakiem czasu i trybem życia obawiam się, że nie znajdę kobiety, z którą mógłbym spełnić to pragnienie (chcę tu też zaznaczyć, że nie jestem #przegryw. Jestem przystojny, wyglądam na 3 lata młodszego, IQ ok 120-130, mam kasę i samochód, uprawiam sport, odnosze sukcesy w życiu, więc raczej #chad). Po drugie, to nie wiem czy moje takie idealistyczne podejście do tych tematów ma sens tzn. nie wiem czy powinienem dochować wierności przekonaniom czy pójść z nurtem i zrobić to bez zobowiązań z przypadkową laską albo #!$%@?ą. Pytam więc was o radę w tym temacie i odpowiedź na pytanie: Czy w dzisiejszych czasach moje podejscie jest normalne/typowe/staroswieckie/głupie itd? pozdro

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 8
OP: @Rst00 Żaden bait XD studia zaoczne w SB I ND, praca w tygodniu w zakładzie jako szklarz, wprawdzie minimalna krajowa + premie, ale zawsze coś. Wyglądam na młodszego niż jestem, bo mam raczej łagodny/delikatny wygląd, a pryszcze już mi zeszły. W praktyce sprowadza się to do tego, że nie chcą mi sprzedawać papierosów I Alko bez dowodu

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak}

Hejokanoidek: Zdecydowanie ma sens to całe "staroświeckie" czekanie. Ja na to postawiłem i nie żałuję. Spotkałem świetną kobietę 8/10 która trzymała podobne wartości i akurat zależało jej na tym żeby jej facet nie miał łóżkowej przeszłości. I nawet nie wiesz jaka to genialna sytuacja gdy jej na tym zależało i potem ma świadomość że tak w całości, z całą intymnością, tylko ona Cię dostała. Że trzymałeś się tylko dla tej jedynej