•  

#anonimowemirkowyznania
    Mam problem z #seksy z zona. Jestesmy po slubie 4 lata, mamy dwoje dzieci i jedno trxrcie z jej poprzedniego zwiazku. Kiedys gdy sie poznalismy czyli na poczatku znajomości była petarda zaabawa w rożne gry, kajdanki, trojkaciki, #bdsm itp. Większa spontaniczność.
    Teraz jest coraz gorzej i straszna rutyna.. Najlepiej to moja żona leży, dochodzi potem ja i tyle. Zero tego co było wcześniej, na początku to i lodzik, #anal tez się zdarzał a teraz słyszę: "no wiesz że tego nie lubię". Wiadomo że codzienne obowiązki dają o sobie znać, ale mamy je obydwoje lecz mi się nadal chce urozmaicenia i lepszego seksu.

Inicjatywa głównie moja 90% ona 10% rzadko i tylko zaraz po okresie. Nie zainicjuje to nie mam.

Koledzy i koleżanki jak to poprawić? Więcej się sobą zająć? "odsunąć " się od niej, być oschły w uczuciach i spróbować w ogóle nie inicjować seksu? bo jak ona zainicjuje to zawsze go ma. Ja nie

#zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
    Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

•  

Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących

•  
      s....8

+15

@AnonimoweMirkoWyznania: Rozmowa z nia albo z seksuologiem, a nie kurwa mirkoporadnia, ktora w 90% ch sie zna, ale sie wypowie, ze bolec na boku

•  

@AnonimoweMirkoWyznania Niestety ale nie pomogę. (Pravik 26lvl)

•  

CiepłyStulejarz: Po pewnym czasie nam się poprostu odechciewa. Chyba że mamy skok hormonów to wtedy nie nadarzacie. Moja rada, idź do kibla i sobie zwal. Ja na jej miejscu nie chciałabym byc dziura do której się chcesz spuścić bo cię ciśnie. Albo poprostu jesteś jak mój masz, typowy polski kochanek, całus, położenie cyca, wkładam, wyjmuje i koniec. Dla ciebie ulga a ja nadal nie zaspokojona ...

Zaakceptował: marcel_pijak}

pokaż spoiler Wołam obserwujących: @lwonly

•  

Koledzy i koleżanki jak to poprawić? Więcej się sobą zająć? "odsunąć " się od niej, być oschły w uczuciach i spróbować w ogóle nie inicjować seksu? bo jak ona zainicjuje to zawsze go ma. Ja nie

@AnonimoweMirkoWyznania:

chcesz naprawić relację z żoną niszcząc relację z żoną? iks de

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Żeby zrozumieć tą sytuację przeczytaj pierwszy rozdział książki Marka Kotońskiego "Co z tymi kobietami?" To ledwie z 10 stron. PDF z łatwością znajdziesz przez google.
      tldr; Celem życia kobiety jest wydanie potomstwa i zdobycie faceta który zapewni jej bezpieczeństwo i zasoby dla niej i jej potomstwa. Tylko w tym celu załącza się w niej potrzeba seksu. Jak już jest w życiu ustawiona to nie ma sensu Cię pożądać. Wyjątek: jesteś 10/10, wtedy seks będzie na zawołanie. Dobrze kombinujesz z potencjalnym rozwiązaniem. Musisz dać jej powody do zazdrości i zapalić w niej iskierkę niepokoju. Wtedy włączy jej się seks, żeby Cię zatrzymać. Niepewność pobudza pożądanie - dlatego "łobuz kocha bardziej", a to tak naprawdę ona kocha bardziej łobuza, bo tylko dobry seks jest w stanie zatrzymać go na dłużej.

+: CitizenErased, k............o +3 innych
    •  

UzależnionyStulejarz: Kirw@ szukasz problemu w niej a to z tobą jest coś nie tak. Doprowadziłem ja choć raz do orgazmu? Ale nie, nie takiego łechtaczkowego bo ten to sama jest sobie w stanie szybko zapewnić, mówię o pochwowym. Nie czerpie przyjemności z sexu z tobą i dlatego go nie chce. Gdyby za każdym razem sobie ulżyła orgazmem jak ty spuszczeniem się w niej to gwarantuje ci że sama by się domagała sexu. A że wy myślicie tylko o swoich potrzebach to się nie dziw że cie olewa. Jakby ciebie podniecała i nagle pierwsza skończyła a ty byś został z niczym i tak w kółko to nie zaczął byś się oglądać za czymś lepszym? Zmień siebie i szukaj problemu w sobie a jak go rozwiążesz to i między wami się polepszy.

Zaakceptował: marcel_pijak}

•  

Jak namówiłeś żonę na trójkąt? Z dobrą znajomą/znajomym? Nie było po tym kwasu żadnego? Chętnie byśmy z żona sami spróbowali. Wybacz, że nie poklepuję. Wychodzę z założenia, że jak nie ma w domu to znajdziesz poza domem. A kryzys może się skończyć prędzej czy później. Jak to w zyciu.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Brzmi jak opis typowej #p0lka, a ty też nie przez przypadek dałeś tag #przegryw. Skoro lubicie "trójkąciki", to może złap na dworcu jakiegoś #mokebe i właśnie trójkącik. Stawiam, że dla takich ludzi jak wy, będzie to strzał w dzisiątkę. Może nawet znowu załapiesz się na anal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

ZAWSZE MAM NIEZIEMSKĄ BEKĘ Z TAKICH TYPÓW XD

Mam problem z #seksy z zona. Jestesmy po slubie 4 lata, mamy dwoje dzieci i jedno trxrcie z jej poprzedniego zwiazku. Kiedys gdy sie poznalismy czyli na poczatku znajomości była petarda zaabawa w rożne gry, kajdanki, trojkaciki, #bdsm itp. Większa spontaniczność.

Teraz jest coraz gorzej i straszna rutyna.. Najlepiej to moja żona leży, dochodzi potem ja i tyle. Zero tego co było wcześniej, na początku to i lodzik, #anal tez się zdarzał a teraz słyszę: "no wiesz że tego nie lubię". Wiadomo że codzienne obowiązki dają o sobie znać, ale mamy je obydwoje lecz mi się nadal chce urozmaicenia i lepszego seksu.

Inicjatywa głównie moja 90% ona 10% rzadko i tylko zaraz po okresie. Nie zainicjuje to nie mam.

Człowieku! Wszystkie cele statutowe jej oddałeś, pozbyłeś się własnych praw i przywilejów z własnej woli bo żona ci wmówiła, że to dowód miłości więc po co miałaby cokolwiek teraz robić?

Na początku było kupczenie dupą, przekonywanie, że jest najlepszą opcją jaką spotkałeś, abyś nie miał czasu myśleć zadbała, aby krew cały czas odpływała z mózgu w inne miejsca.
      Dom jest, kredyt pewnie też jest, dzieci są, obrączka na palcu jest więc teraz ona społecznie i prawnie stoi dużo wyżej w hierarchii niż ty... sam jej to oddałeś. Wszystkie cele statusowe osiągnęła więc teraz jesteś zbędny.
      Teraz jesteś truteń co ma zapierdalać i przynosić hajs w zębach. Dupy ci da rzadko i niechętnie jak już mocno będziesz nalegać bo to jej naturalna reakcja... zawsze była niechętna i nigdy jej to przyjemności nie sprawiało, ale byłeś najlepszą dostępną dla niej opcją dlatego zgodziła się z Tobą być.

Masz PRZEJEBANE jeżeli postanowisz odejść to cię zniszczy... zabierze ci połowę pensji ALIMENTY NA DZIECI później zabierze ci jeszcze trochę ALIMENTY NA NIĄ bo jej status materialny się pogorszył, później zabierze ci WASZE mieszkanie i zostaniesz sam w wynajmowanej kawalerce.

A co zrobić, aby mieć lepszy seks?
      W tej sytuacji w jaką się wkopałeś to tylko dziwki na Roksie...

Bo nawet jakbyś dał jej w łeb i by ją sparaliżowało do końca życia to seks miałbyś z podobnym zaangażowaniem z jej strony... no może ewentualnie częściej.

@AnonimoweMirkoWyznania: jak się odsuniesz to spełnisz jej marzenia... WRESZCIE PRZESTAŁ NALEGAĆ

a czasem rurę trzeba podrapać i tylko do tej roli Twoja rola się sprowadza... wibrator z funkcją przynoszenia hajsu w mordzie xD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:
      1. Możesz postarać się zmienić rutynę, żeby jej było fajniej - kombinuj.
      2. patrz @stux88
      3. Jak i to nie pomoże, to się rozejrzyj dookoła, tego kwiatu jest pół swiatu...

Gorące dyskusje ostatnie 12h