Gorące dyskusje ostatnie 12h

#lozeria 18

Dzisiejsza nagroda posiada magiczne właściwości, m.in. wykrywa obecność potworów, pozwala znaleźć magiczne obiekty, raportuje użycie magii, czy też obecność osoby posługującej się magią.

Nagroda 1: polski kajdan z serii #wiedzmin
    Sposób na wygraną: plusujesz - wygrywasz, czyli jak w normalnym #rozdajo

Nagroda 2: pierścionek zaręczynowy dla Twojego #rozowypasek
    Sposób na wygraną: komentujesz - wygrywasz, w komentarzu przedstaw w dowolny sposób (zdjęcie, opis, rebus) kobietę, z którą spędziłbyś resztę życia.

pokaż spoiler Jeżeli już taką masz, to albo #pokazrozowegopaska albo sio z brudnymi ręcami od drugiej nagrody :>

Ciekawostka ze świata Loży:
    W piątek lecimy z Black Friday, szykujcie cebuliony!

Nagroda 1: wirtualna aborcja lub datek na wybrane schronisko leci do @KromkaMistrz (podobno lepiej dać na schronisko niż na korpo, tak wyczytałem w komentarzach).
    Nagroda 2: paczka gadżetów leci do @NaSmyczy. Natomiast wszyscy macie cudowne zwierzaki, dbajcie o nie!

Zapraszam na priv po odbiór nagród. W wiadomości podaj numer Lożerii, w której wygrałeś.

Przewidywane nagrody w kolejnych Lożeriach: whisky Ardbeg, voucher na 100 PLN na PSnetwork. Jeżeli masz pomysł na nagrodę, to śmiało, pisz do mnie!

#glupiewykopowezabawy #lozaszydercow #wiedzmin3 #sapkowskinadzis #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (65)

Kiedy robisz poranną prasówkę, i coś Ci podejrzanie znajomo wygląda...

odpowiedzi (38)

Chyba trafiłem na tą słynną logike #rozowepaski #tinder #heheszki #podrywajzwykopem #przegryw
    reszta w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (104)