Wpis z mikrobloga

ej mirki taka rozkmina mnie złapała teraz, czy 24 lata na karku to dużo? w sumie nie wiem po #!$%@? piszę ten wpis ale i tak go skończę xD zadziwia mnie jeden fakt dotyczący mojej skromnej osoby, otóż mam niezłą pracę, trochę oszczędności ogólnie spokój i stabilizacja zwykłego piwniczaka, a ostatnio naszła mnie myśl żeby to wszystko #!$%@?ąć i pożyć trochę młodością którą nigdy się za bardzo nie nacieszyłem. co mam na myśli: korci mnie żeby rzucić pracę i zobaczyć trochę świata(na początek tylko europa mnie ciągnie a dalej nie wiem). mam dość swojej jak to napisałem wcześniej "niezłej" pracy i czuję że potrzebuję zmiany, odpoczynku. stać mnie na to żeby jakoś przeżyć rok bez pracy lub trochę krócej ale na bogato xD. może ktoś z was wspomoże dobrym słowem bo nie wiem #!$%@? co robić ze swoim życiem xD
  • 39
@ziomekbezpoziomek: ciśnienie ci wzrosło, proponuje dla nuty figlarności w swoim życiu dodać tyle kropelek spirytusu do porannej herbaty ile masz latek, dzięki temu że spadnie ci ciśnienie (podczas regularnego stosowania) nie będą ci do głowy przychodziły pomysły typu, #!$%@?ę swoje życie do góry nogami. Twoje ego nie może wytrzymać tego że ci jest dobrze i chce cię wyruchać.
@bajkopisarz2115pl: w sensie rzucić wszystko i #!$%@?ć w bieszczady? nie xD
@Jarmuzyd: też tak myślę, problem w tym że trochę za bardzo się przejmuję "a co jeśli?", nie wiem czy znajdę pracę po takiej przerwie, w sumie to tej i tak mam dość więc prawie pewne że po nowym roku #!$%@? xD ale nie wiem co później.
@RoadToEnd: zbyt wielu znam ludzi którzy wszystko tłumią alkoholem a z tym
@ziomekbezpoziomek mam trochę to samo ale ja nie idę w jakieś dzikie tripy 2 tygodniowe tylko bardziej co 2 miesiące jakieś parodniowe wakacje w innym europejskim kraju, tak żeby się wypstrykać z urlopu i jest spoko :) mi taki balans odpowiada bo bez pracy bym się nudził
@ziomekbezpoziomek: po pierwsze: co to za praca? Czy przerwanie kariery Ci bardzo zaszkodzi? Poza tym jeśli Cię stać, to po co już NIGDY nie zaznać wolności i gnić w jednym miejscu? Im będziesz starszy, tym będzie ciężej, dom, żona, dzieci. Już sobie nie pożyjesz jak wolny duch, bo będziesz musiał chodzić do pracy, a podróże będziesz musiał kompresować w ciągu tych 26 dni urlopu na cały rok. Ja bym korzystała z
@ziomekbezpoziomek skoro przejmujesz się praca, zobacz z ciekawości jak wygląda sprawa przyszłego zatrudnienia - porozsylaj CV w miejsca które Cie interesują, zobacz jaki będzie odzwew.

Trochę czasu stracisz, ale z drugiej strony będziesz mieć pewność, że masz do czego wracać i praca Cię odnajdzie bez problemu.

I z tą świadomością jedź gdzie Ci się tylko zamarzy. Zresztą pomyśl - nigdy nie wiesz co się stanie, może akurat któreś miejsce da Ci możliwość
@ziomekbezpoziomek ja mam 23lvl, na początku września rzuciłem dobrze płatną pracę, lubiłem ja ale zabierala mi dużo czasu i skupiałem się praktycznie tylko na chomikowaniu hajcu. Teraz jestem w Danii, za pół miecha lecę do Włoch, w marcu do Tajlandii. W przyszłym roku mam zamiar sobie wyjechać do jakiejś luźnej pracki w jakimś innym kraju żeby mieć czas na życie po za nią i tak sobie pracować do wakacji - a w