Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirasy co trzeba mieć we łbie żeby tak robić?
  Da się to gdzieś zgłosić?
  #motocykle #patologiazmiasta #gownowpis

  odpowiedzi (133)

 • avatar

  Jakieś 4 lata i około 15 kilogramów - tyle dzieli poniższe zdjęcia ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Wszyscy robią #chwalesie się ile zrzucili, a ja przytyłam i w końcu czuję się dobrze!
  Studia zaczynałam z szalonymi 38 kg na wagowym liczniku. Przez całe życie byłam zawsze małym patyczakiem. Ok. 18 rż. nabrałam odrobinę masy, ale nadal byłam płaska z każdej strony i mogłam policzyć sobie wszystkie kostki. Kupno ubrań było tragedią, na fotce mam sukienkę z działu dziecięcego w rozmiarze pasującym na dwunastolatkę. Teraz dobiłam do normalnego damskiego XS/S (⌒(oo)⌒)

  pokaż spoiler Nie, nie tyję więcej, od ubiegłego roku waga stoi w miejscu. A płaskiego brzucha nigdy nie miałam i nie chcę mieć ( ͡º ͜ʖ͡º)


  #rozowepaski #tyjzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (126)

 • avatar

  #logikarozowychpaskow czy #logikaniebieskichpaskow ? Zapraszam do dyskusji.

  Polska, A.D. 2019, średniej wielkości miasto wojewódzkie. Osoby dramatu:

  • mój kuzyn lat 28, kelner
  • jego dziewczyna lat 19, fryzjerka

  Para postanowiła wynająć wspólnie mieszkanie, dzieląc się kosztami po równo. Jest to pierwszy raz kiedy każde z nich mieszka z partnerem.

  Kilka dni po wprowadzce kuzyn wręcza swojej dziewczynie kilka swoich koszul z żądaniem wyprania ich. Dziewczyna lekko zdziwiona i zniesmaczona mówi, że przecież sam sobie może wyprać. On na to, że skoro teraz mieszkają razem, to ona powinna zająć się domem i robić takie rzeczy, między innymi prać mu ubrania. Ona mówi, że on chce z niej zrobić kurę domową. Argumentuje, że każde z nich może prać swoje rzeczy samemu. Ewentualnie mogą prać je wspólnie, ale na zmianę, po równo dzieląc się obowiązkami. On zupełnie nie rozumie dlaczego ona jest oburzona tym, że on ją traktuje jak kobietę. Ma nadzieję, że to tylko kwestia jej młodego wieku i jak trochę pomieszkają razem, to ona dojrzeje i zrozumie, jak wygląda życie.

  Bonus: jego matka, do której on dzwoni każdego dnia minimum raz dziennie, a często 2-3 razy dziennie, stoi za nim murem. Argumentuje, że on po swojej pracy, gdzie jest całymi dniami na nogach, jest bardziej zmęczony od niej, więc ona powinna przejąć większą część obowiązków domowych.

  #zwiazki #pytanie
  pokaż całość

  odpowiedzi (106)