Wpis z mikrobloga

@Pete1: Jakaś szansa pewnie jest,a Knicks też mają paru ciekawych graczy. Kevin Knox może być hot, wtedy już na pewno wróci. Hardaway fajne cyferki kręci, masz tureckiego więźnia politycznego, Treya Burkensona, Super Mario i paru innych. No ale wiadomix, że Unikorn to inny poziom :)
@Wojt_ASR_: Tima i Kantera bardzo lubię, ale generalnie roster Knicks wydaje mi się jednym z najbardziej bezjajecznych w lidze (oczywiście bez Łotysza), jeżeli Kristapas prędko nie wróci, to dla mnie oni są głównym na wschodzie kandydatem do tankowania już od nowego roku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wojt_ASR_: W ogóle nie wiem, czy Kanter będzie mógł zagrać w tym meczu w Londynie xD Koleś nie ma paszportu od tamtej akcji w jakimś azjatyckim kraju, gdzie Turcja anulowała mu ten dokument i służby miały go złapać, ale udało mu się uciec i wrócić do Stanów tylko dlatego że jest milionerem z NBA. A amerykańskiego obywatelstwa jeszcze nie zdążył zrobić, bo chyba nie spełnia wymogów formalnych, a nie chce iść
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@appylan To nie była Azja, ani Bułgaria, tylko Rumunia. Nie wiem, skąd mi się ta Azja wzięła - może pomieszałem z jakąś inną historią.