Wpis z mikrobloga

gratuluję, żeby śmiać się z mądrzejszych od siebie trzeba mieć odwagę ( ͡º ͜ʖ͡º)


@DisNaLiroja:

Nie wiem od kogo mądrzejsi są ludzie z Łodzi... może od ludzi z Wałbrzycha faktycznie, ale tylko ci, którym odpadające fragmenty elewacji nie uszkodziły mózgów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie wiem czy jest inne miasto w Polsce, które by się tak rozwinęło w ciągu ostatnich 5 lat jak ŁDZ. Stąd 70% Zdanowskiej, o które masz taki przepotężny ból dupy pisiorze xd


@DisNaLiroja:

W dupie mam wasze miasto odkąd istnieje A1, także kompletnie nie trafione...
Tylko po prostu pusty śmiech mnie ogarnia jak ktoś ze wstrząśnieniem mózgu, bo na co dzień musi przejeżdżać przez te tory tramwajowe, ktoś bez przerwy spoglądający
to może pokaż drugie miasto gdzie masz tyle zabytkowych kamienic i wtedy pogadamy.


@1908:

Chyba autokorekta Ci coś poprawiła bo zamiast "złomiarzy z wózkami" napisałeś "zabytkowych kamienic".
@1908: ale weź nie psuj wizerunku mieszkańców tego miasta :/ @PiPiPingu: nie wiem czemu się dziwisz ale za czasów Hanki to miasto sporo się zmieniło, też mi nie leży całe to zamieszanie z tym podpisaniem przez nią dokumentów - wiadomka. Ale nie da się zaprzeczyć, że ona dla tego miasta zrobiła bardzo dużo i zaryzykowałbym, że Łódź jest najszybciej rozwijającym się miastem w kraju. Wiele się buduje, remontuje, są fajne