Wpis z mikrobloga

#warszawa #motoryzacja #leasing #biznes #alfaromeo
Witam przymierzam się do zakupu pierwszego auta i potrzebuję waszej pomocy w tej kwestii. Otóż chciałbym wziąć w leasing Alfę Romeo 4C w wersji Targa, samochód ten niestety nie przyjął się w polsce i jest teraz dosyć ciężki do kupienia w salonie a żadnych możliwości leasingowych nie widzę. Teraz mam do was pytanie czy możliwe jest żeby dealer na moją prośbę zamówił by taki samochód i bym spłacał go w ratach leasingowych?
  • 22
@Sperrdifferential: nie nie byłem jeszcze w salonie alfy, ale założyłem że go tam nie ma po stronie internetowej i po tym że #!$%@? wie czemu w ogóle się nie sprzedaje, czyli wystarczy pójśc do dealera i on mi to zamówi w takim configu jaki chcę, tak?
@Darkejas: Przez telefon w 5 min takie info Ci podadzą.

BTW: Rozumiem, że są gusta i guściki ale to auto jest totalnie nijakie. Nie jest ani szybkie, ani wygodne, ani ładne, ani łatwe w odsprzedaży (a skoro jest to egzotyczny model to leasing z gwarantowanym wykupem może się nie udać). Radzę dać sobie parę tygodni i przemyśleć jeszcze raz decyzję na chłodno. Porównaj też inne auta w podobnym segmencie cenowym, idź
@Darkejas: 280k - jak chcesz mieć auto które się wyróżnia i ryczy to jest tylko jeden kierunek -> FORD MUSTANG GT. Kompletne przeciwieństwo Alfy: auto duże, szybsze na prostej, wolniejsze w zakrętach, ze znacznie głosniejszym wydechem, praktyczne i łatwe w odsprzedaży.

4C ma sens jako drugie auto do wygłupów na torze. Ale do tego nada się mini cooper za mniejszą cenę.

Niemców już całkowicie #!$%@?ło z cenami. Jak chcesz cokolwiek około