Wpis z mikrobloga

@demoos: Hm... W takim razie mam nadzieję, że autonomiczne autobusy, velostrada i drogi przełożą się na zwiększenie wpływów z inwestycji i podatków w mieście, bo mówienie sobie "20% jest, więc daleko do 60%" to bardzo niebezpieczne zachowanie. Trzeba obserwować działania samorządu i liczyć pieniądze.

Ja celowałem w 60 dla niego, bo wiem, że ma mocną pozycję, dobry PR, a także niespecjalnie silną konkurencję. Bańkowski nie jest kandydatem, który miał szansę wygrać
bo mówienie sobie "20% jest, więc daleko do 60%" to bardzo niebezpieczne zachowanie


@Kordian_ziom: nie to miałem na myśli, podałem to bardziej informacyjnie a nie sugerująco, że jeszcze można brać kolejne

nie przeprowadził jakiejś zabójczej kampanii.


@Kordian_ziom: a on miał jakąś kampanię? Same obiecanki. Przed wyborami pobiegał po dzielnicach a później to poobiecywał. Ludzie się nie nabrali, bo musiałby ropę znaleźć aby to zrealizować
@demoos: Nie mówię, że Ty miałeś na myśli, spokojnie. :D Tylko zaznaczyłem, że takie myślenie często występuje i trzeba się przed tym strzec.

No właśnie. Żeby wygrać z kimś, kto już od tylu lat jest na stanowisku prezydenta w mieście, trzeba by mieć prawdziwą kampanię z konkretnymi dwoma-trzema propozycjami, które dawałyby prawo myśleć o przekonaniu do siebie ludzi. Bańkowski tego nie zrobił i przegrał.