Wpis z mikrobloga

@Seneszal: Wczoraj był identyczny wątek ( ͡° ͜ʖ ͡°) W 55 calach IMO nie ma nic, w 50 calach już jest mój TV - 50PUS7303.

Jak chcesz 55 cali, to trzeba chyba szukać resztek magazynowych z zeszłego roku.
@fordern: A 55PUS7303? To to samo co Twoje, tylko w 55 calach, nie? A dlaczego zdecydowałeś się na ten a nie na serię niżej Philipsa? Np 6523 lub 6703?
I jak działa smart w Philipsie? Tak naprawdę to potrzebny jest głównie do Netflixa i Youtuba. Chyba, że ma jakieś ekstra możliwości, których jeszcze nie znam :)
To to samo co Twoje, tylko w 55 calach, nie? A dlaczego zdecydowałeś się na ten a nie na serię niżej Philipsa? Np 6523 lub 6703?


@Seneszal: Kwota 2500 oznacza, że 55PUS7303 się nie zmieści - chyba że jest jakiś dobry deal, to wtedy popieram.

Wybrałem 7303 właśnie ze względu na smarta - 7303 ma już Androida, czego nie mają serie niższe, czyli 6523 i 6703. W sypialni mam inny model
@Seneszal: W tej cenie i tak nikt nie da 120Hz, a jak na 60Hz to ruch jest całkiem spoko. Da się czasem zauważyć takie rozmycie, ale to jest chyba nie do uniknięcia na 60Hz.
@fordern Cześć! Kupiłem telewizor, który polecałeś. Wszystko ok poza bluetoothem. Możesz coś przez bluetootha podłączyć? Mnie w ogóle urządzeń nie wykrywa.
Dzięki!
@Seneszal: Nigdy nie próbowałem, z klawiaturą czy padem nie powinno być problemu. Nie wypuszcza na pewno audio przez BT, ale ja i tak wolałem użyć optyka, bo nie ma strat jakościowych.