Wpis z mikrobloga

@Furious: może nie każdy potrzebuje pudełka za kilka stówek służącego tylko do zabawy i woli grać na sprzęcie, który służy mu również do innych rzeczy (praca, inna rozrywka, edukacja), ale co ja tam wiem (PCMR i użytkownik PS4 Pro here - we wszystko co się da gram na kompie, bo wygodniej i taniej w lepszej oprawie graficznej, a na PS4 ogrywam tylko tytuły dostępne wyłącznie na tej platformie) ¯\_(ツ)_/¯ Jakbym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@seeksoul: toteż ja się cieszę i mam w doopie wojenki ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wojownicy biorący udział w tej wojnie na wykopie szybko zasilają moje czarnolisto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Furious: ja kupilem porzadnego laptopa, w domu na nim pogralem moze ze 3 razy, zawsze jakos mi wygodniej na plejce. Komputer sluzy mi do grania wylacznie gdzies w samolocie czy na lotnisku xD
@Prospero88 Dziekuje za slowa uznania :D

Z takich pierdół to malo co mnie tak ostatnio drażni jak #!$%@? co jest lepsze. Sam dlugo gralem na PC, doceniam możliwości graficzne, RTSy, lepiej mi osobiście gra sie w FPS etc. Z drugiej strony wole teraz wywalic sie na kanapie z bebzunem do gory i grac bez zmartwień czy pojdzie czy nie. Pyk kapsel piwa, pyk plyte do napedu i jazda. Jest mi bardzo wszystko
@Mawrycyj: Mam podobnie :-) Niedawno nabyłem xboxa i wiele rzeczy świetnie się gra z bebzunem na kanapie ;-) Jednak nadal gram sobie w RTSy, czy klasyczne cRPGi jak Pillars of Eternity na kompie. Wiedźmin z kolei lepiej mi podchodzi na konsoli.

Ludzie to taki gatunek, który jak nie ma się o co kłócić to specjalnie szuka sobie podziałów i konfliktów. Dam sobie rękę uciąć, że gdyby stworzyć społeczeństwo samych idealnych klonów,
może nie każdy potrzebuje pudełka za kilka stówek służącego tylko do zabawy i woli grać na sprzęcie, który służy mu również do innych rzeczy (praca, inna rozrywka, edukacja), ale co ja tam wiem (PCMR i użytkownik PS4 Pro here - we wszystko co się da gram na kompie, bo wygodniej i taniej w lepszej oprawie graficznej, a na PS4 ogrywam tylko tytuły dostępne wyłącznie na tej platformie) ¯_(ツ)_/¯ Jakbym miał wybór na