Wpis z mikrobloga

To już chyba koniec JKM, chyba, że go ktoś przygarnie na listy.
Fatalna niemal niewidoczna kampania, której nie da się nawet porównać z tym co było parę lat temu. Nawet nie wiedziałem za bardzo, że on w ogóle startuje tylko gdzieś przypadkiem przeczytałem. Do tego okazuje się, że komitet Wolnośc na reklamę telewizyjną wydał najwiecej pieniędzy po PiS i dwa razy wiecej niż Platforma+Nowoczesna. No, ale ja jak pewnie wielu telewizji nie ogladam prawie wcale, więc o jakichś reklamach dowiaduje się dopiero teraz. Nawet na Wykopie prawie nic o nim nie było. Żeby chociaz przyciągneli jakieś klikalne lachony jak kiedyś ta ruda to gimbokuce robiliby trochę szumu w internetach. A tak to był tylko Berkowicz, a sam JKM to nie wiem czy chory bo prawie nie istniał.

#wybory #polityka #neuropa #4konserwy #korwin #jkm
  • 21
@szurszur: dziwisz się ludzie którzy głosowali na JKM 4 lata temu itd. dziś krzyczą tylko Schetyna i PO i Nowoczesna najlepsze xDDD POlaki i PiSiorki i rodzinki PSL okupują wszystkie sejmiki także nic się nie zmieniło.
@szurszur:

komitet Wolnośc na reklamę telewizyjną wydał najwiecej pieniędzy po PiS i dwa razy wiecej niż Platforma+Nowoczesna.

Serio? Może chodzi tu o Warszawę? Mógłbyś proszę podać źródło?
@Akwinata:

Prawo i Sprawiedliwość nie oszczędzało w tym roku na kampanii wyborczej do samorządów. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, komitet wyborczy partii wydał na spoty w telewizji aż2,55 mln zł. Można je było oglądać w TVP 1, TVP Info, Polsacie i na regionalnej stacji NTL Radomsko, która wchodzi w skład Grupy TVN.

Kolejne partie zostały pod tym względem znacząco w tyle. Komitet wyborczy Wolności w Samorządzie poświęcił