•  

Kurwa powoli przechodzi mi ochota na granie w #mirkouniverse... Mimo, że jestem/byłem mocno wkręcony to jak widzę ten syf z partiami politycznymi oraz to, że najwyraźniej nikt nie weryfikuje czy te eventy nie są przypadkiem debilne i że nie ma jakiegoś spójnego pomysłu jak tym kierować to ręce opadają... Przykład:

Zwiększony nacisk na energetykę odnawialną przy okresowym zmniejszeniu aktywności słonecznej, doprowadził do wzrostu cen energii elektrycznej na rynkach światowych. Z uwagi na skalę problemu, sprawę przedłożono do Parlamentu Planetarnego.
    (...)

Do rozkładu wodoru możemy użyć odnawialnych źródeł energii takich jak ogniwa fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, czy turbiny wodne, magazynując następnie i transportując wytworzoną w ten sposób wodór za pomocą wspomnianej wyżej infrastruktury do przesyłu gazu, oraz ostatecznie konwersję wodoru na energię elektryczną, z wytworzeniem jedynie wody jako skutku spalania.

- Pioter, Słuńce słabo świeci, łogniwa słabo działajo, a somsiad podnosi ceny za prund ze swojej hydroelektrowni...
    - Tatulu to przejdzmy na wodór żeby było taniej i nie używać brudnych paliw kopalnych, z wodoru przecież powstaje woda...
    - Super pomysł Pioter, skąd go wziąłeś?
    - D-d-dzięki Tatulu to w partii Kosmopolak mnie tak nauczyli
    - Tylko żeby ten wodór najpierw wyprodukować z wody to potrzeba energii, którą skądś trzeba wziąć...
    - Wiem to może z odnawialnych źródeł tatulu żeby nie ruszać paliw kopalnych?
    - Brawo Pioter, właśnie rozwiązałeś problem kryzysu z deficytem energii odnawialnej za pomocą użycia energii energii odnawialnej i wyjebania w chuj hajsu na infrastrukturę wodorową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    - Fuck logic, nie będziesz mi mówił jak mam żyć

źródło: memytutaj.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h