Wpis z mikrobloga

Żałosna jest ta Valencia. Ile jeszcze będziemy żyć mitem La Ligi jako najlepszej ligi europy? Jeden Real i nic poza tym. Raz na jakiś czas Barca, ale od trzech lat nawet 1/4 przejść nie potrafią, a o innych klubach nie ma się co wypowiadać.

#mecz
  • 7
@alonso117: Na przestrzeni kilku lat La Liga, ale głównie ze względu na Real. W tym sezonie to wybrałbym zdecydowanie włoską. Inter, Juve, Napoli i Roma fajnie zaczęli 3/4 drużyny wyjdą na pewno, a i Napoli bym nie skreślał jeszcze.
@realbs: tak włoska lepsza od hiszpańskiej xDDD

Juve co najwyżej jest takim Atletico, a przed nimi Real i Barca. Sevilla z kolei zamiatała rywalam w LE jak podłogę szmatą. Hiszpańskie kluby mają ugruntowaną pozycję w topie. Chociaż angielskie i włoskie w ostatnich latach konsekwentnie budowały drużyny i można powiedzieć, że poziom się wyrównuje powoli.

Real - Liverpool - Juve
Barca - City - Roma
Atletico - Tottenham - Napoli

Sevilla -
Juve co najwyżej jest takim Atletico, a przed nimi Real i Barca


@HansLanda88: Taguj ten wysryw jakimś #januszefutbolu Barca taka zajebista, a wyjaśnić ją potrafiła w zeszłym sezonie trzecia drużyna Serie A.

Wyraźnie napisałem, że chodzi mi o obecny sezon. Chyba mi nie powiesz, że Real nie potrafiący strzelić bramki przez 4 mecze jest w lepszej formie niż Napoli czy Juventus?
@realbs: napisałeś o micie La Liga - pozwoliłem sobie się nie zgodzić. Forma w październiku nie ma znaczenia, a nie da się ocenić siły ligi po paru spotkaniach. Juve wyfarciło awans z Tottenhamem i co z tego? Napoli nie mogło strzelić w Belgradzie, który został zgwałcony w Paryży - istny gang bang. Poziom w czołówce jest mniej więcej wyrównany od roku, ale nadal liczą się tytuły i finały. City i PSG
Juve wyfarciło awans z Tottenhamem i co z tego?


@HansLanda88: Juventus Allegriego tak grał cały zeszły sezon. Męczenie rywala i szybkie gole. Żadne przyfarcenie. Napoli nie strzeliło gola, zrobiło to PSG, które zebrało oklep od Liverpoolu, który w Neapolu nie istniał w ogóle. Nawet strzału nie oddali.

Zgodzę się z tym, że jest bardzo wyrównanie w tym sezonie.