Wpis z mikrobloga

Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której każdy może zgarnąć ekstra prezenty

- M!Kartę zapewniającą tańsze bilety na filmy - Mając M!Kartę z ważną legitymacją uczniowską/studencką, płacicie Blikiem za bilety i przez cały tydzień macie filmy za 14,90 zł, oraz możecie zbierać punkty i dostawać bilety za free. Więcej szczegółów ---> tutaj
- Pakiet film + książka + płyta z muzyką filmową, z tytułami wybranymi spośród najciekawszych propozycji.

Zasady są proste:
Wybieramy 15 najlepszych komentarzy z odpowiedzią na pytanie: jaki film, który obejrzałeś w kinie w 2018 roku, był wg Ciebie najlepszy, uzasadnij dlaczego?

Do rozdania mamy 10 M!Kart i 5 pakietów z filmami, książkami i płytami z muzyką. Nagrody zostaną wybrane losowo. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia w niedzielę, 28.10, po czym wybierzemy i ogłosimy zwycięzców.

To nie ostatnia szansa na zgarnięcie super nagród, stay tuned! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit 29.10.2018: Wyniki ()

#film #filmy #kino #rozrywka #wykop #multikino
wykop - Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was ...

źródło: comment_NXtNdtf5neqMil1ubNuivxWJ7Hetj6Z9.jpg

Pobierz
  • 126
@wykop: First Man - film który zmusił mnie do refleksji, że my przeciętni ludzie mamy mindset wynikający z naszej przeszłości i otoczenia - ktoś stracił rodzica, ktoś stracił kogoś bliskiego, ktoś wpadł w długi, ktoś wygrał milion, ktoś założyć super firmę, ktoś zdobył najlepszą dziewczyne na świecie i ma dane nastawienie i mindset. Ale co ma myśleć osoba i jak się czuć, która jako pierwsza staneła na księżycu? Leciała w kosmosie?