Wpis z mikrobloga

280 godzin zajęło mi aby tyle zrobić. 54% gry xD Main guest 19/20 (chociaż ganona zabiłem ale nie zaliczyło mi why?), sharine quest 35/42, side quest 49/90. Wszystkie wspomnienia, całe hyrule compendium. Nie wiem czy uda mi się zrobić kiedyś te wszystkie zadania nie mam już pomysłów, chociaż sharine bym wszystkie sobie zrobił bo kubraczek zielony będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale już straciłem wene. gra jednak wspaniala jest, nie zapomnę jej nigdy. Nie 'rozgrałem' się tak od lat 90 kiedy grałem na c64 i pegasusie. Pogrywało się jeszcze na PC do początku lat 2000, czyli wspaniały powrót do grania po jakiś 15l przerwy ( ʖ̯) #zelda #nintendoswitch
P.....x - 280 godzin zajęło mi aby tyle zrobić. 54% gry xD Main guest 19/20 (chociaż ...

źródło: comment_94hDyt9qSrGAad80DyXnyZVdspgnQN67.jpg

Pobierz
  • 14
@stiepanov: ja dość chaotyczne grałem, a potem śmigałem tam gdzie nie byłem. Czasem wiele zadań i sharine na raz odkrywałem i mogłem sobie wybierać. A czasem nic nie mogłem znaleźć. Kroki słabo mi szły do czasu aż maskę koroka znalazłem. Myślę że gra jest dość żmudna, odnaleźć czasem coś to masakra jest. Devine trzeba zrobić jak najszybciej bo mocno przyspiesza grę. Tak samo master sword i hyrule shield trzeba zdobyć też