Wpis z mikrobloga

Jarek 29 Poznań

Zgłoszenie nr 341 z dnia 2018-10-24 21:21:18

Imię: Jarek
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań
Kim jestem?
Prawie pod 30stkę, aktualnie samotny facet, szukający szczęścia w życiu ;). Informatyk, fotograf amator, który radzi sobie z codziennym życiem. No ale tak jakoś pusto samemu.
Spokojny, po pewnym czasie wygadany, na pewno dobry słuchacz. Jakoś tak nie przepadam za gadką szmatką i bardzo ciekawi mnie to, co tam głęboko w środku siedzi.

INFJ

Wygląd
174, kg troszkę za dużo (ale dzielnie z tym walczę, 13 zeszło) - bez obaw, żadna bujająca się po ulicy kula, po prostu troszkę więcej niż BMI zaleca ;)
Ciemne (choć z przebłyskami pomału na srebrzyste) włosy, zarost, niebieskie oczy. Raczej normalny w ubiorze; na pewno nie dresy na miasto. Ot, w miarę dojrzały chłopak.
Okulary (niektórzy lubią)

Zainteresowania
Fotografia (profil na 500px jest, głównie makro i krajobrazy). Z muzyki - dzielę się na 3 muzyczne części - soundtracki/epic, folk metal (polecam Faun-Federkleid) oraz rock z lat 80-90. Żadne ciężkie krzyki czy techniawa z BMW. Coś do posłuchania wieczorem i poskakania. Niedawno zacząłem chodzić na kurs salsy, polecam :)
Kocham film, seriale... Wszystkie gatunki, wszystkich aktorów, generalnie wszystko. Mogę z Tobą godzinami w kinie siedzieć.
Fan ciętego, ostrego humoru - Standupy na KontenerArt i Nocnym targu towarzyskim zaliczone.
Fantastyka - raczej standard w tych czasach
W pogodne dni rower po lesie/parku.
I coraz rzadziej gry komputerowe. Za to coraz bardziej mam ochotę na planszówki.

Czego oczekuję?
Hm, niczego nadnaturalnego. Zwykłego związku ze śmiechem, pożądaniem, wsparciem, godzinnymi rozmowami. Wspólnymi, ale też nieco różnymi od siebie zainteresowaniami. Spędzaniem wspólnie czasu. Zdecydowanie dystansu, bo mam cięty humor. I zdecydowanie dużo, dużo śmiechu. Ja mogę żartować ze wszystkiego, śmiech to zdrowie.
Jeśli chodzi o jakąś fizyczność - no nie ma co ukrywać, musimy się sobie spodobać. Kolor włosów, oczu, czegokolwiek - bez znaczenia. Mogę w sumie dwie rzeczy dodać - lubię taką zwykłą, dziewczęcą urodę i włosy dłuższe niż 3cm :). Waga - sam mam nadwagę, nie będę hipokrytą, ale chorobliwych stanów unikajmy. Dojrzałość jakakolwiek mile widziana -ja potrafię sobie ogarnać jedzenie, mieszkanie i ciuchy, ale nie będę wiecznie żył ;)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Dzień? A to nie wystarczy. Ja bym wolał całe życie. No ale skoro jeden trzeba opisać...
Dla mnie każdy dzień może być idealny. I ten, w którym razem wstajemy, robimy śniadanie, rozchodzimy się z pocałunkiem do pracy. Po powrocie wspólnie gotujemy (bo to lubię), zmywamy (lub ja, zależnie od zmęczenia :D ), oglądamy coś/idziemy na spacer, do kina, teatru czy gdziekolwiek mamy ochotę; kładziemy się razem do łóżka... Przytulamy lub nie tylko. Zasypiamy. I teraz można powiedzieć nudno, monotonnie, no ale ja chcę takie dni z kimś dopasowanym cały czas - razem wstajemy, robimy śniadanie... Niby takie zwykłe życie, ale przeciez ku temu chyba każdy zmierza.
Może to śmieszne, może odrzucające już na start, ale czerpię przyjemność z tych małych rzeczy - ze wspólnej pobudki, wspólnych zakupów, sobotniego sprzątania, spaceru.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - jak najbardziej, taki jest cel. Kilkadziesiąt osób, słoneczny dzień, gdzieś na trawie, pod gołym niebem.
Dzieci - i cyk, dwójeczka :D
Używki - narkotyków i palenia nie znoszę, zdecydowanie no-go. Alkoholu nie piłem długie lata, teraz sobie juz pozwalam, więc tutaj w granicach rozsądku winko przy kominku możemy wypić ;). Moge pić jak i mogę nie pić, dla mnie totalnie bez znaczenia.

Niepraktykujący, raczej-nie-katolik. Niestety, ale z osobą głęboko wierzącą i tłumaczeniem wszystkiego religią na pewno się nie dogadam.
Z doświadczenia wiem też, że związek bez pożądania nie ma przyszłości, nie oszukujmy się więc - wygląd ma znaczenie ;). Albo się sobie podobamy, albo się szanujmy i szukajmy dalej.
Nie, nie jestem wykopowym prawiczkiem, 8 letni związek już mam za sobą.
Co zauważyłem po rozstaniu - warto się uśmiechać. Nawet samemu dla siebie ;)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonypoznan < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Jarek 29 Poznań

Zgłoszenie nr 341 z dnia 2018-10-24 21:21:18

Imię:...

źródło: comment_tGTwgTgE0KYrbeTdIKcMUQFkTRtjde2w.jpg

Pobierz