Wpis z mikrobloga

@Livio: Byłem mocno napalony na taką Mazdę i pogadałem z kilkoma właścicielami. Opinie dzieliły się na dwa rodzaje:
- zajebiste auto, ale strasznie gnije.
- To gówno strasznie gnije, nie kupuj tego
XD

Generalnie pewnie o unikaniu diesli pewnie wiesz, a 1,8 ponoć za słaby zdecydowanie do tego auta. No i wydaje mi się, że do 7k może być mocno ciężko znaleźć coś dobrego ( ͡° ʖ̯ ͡°
@budus2 Czyli lepiej rozejrzeć się za czymś mocniejszym? Myślę że jednak budżet mi na to nie pozwoli ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poza tym auto warte uwagi?
@budus2: Mam Mazde 3 BK 1.6 w sedanie ma to 105KM i kurna może nie jest to demon prędkości ale na autostradzie sobie spokojnie śmiga 140-150km/h bez zadyszki. Inna bajka jak zapakujesz 4 osoby + bagaże to wtedy faktycznie trochę puchnie jak każde auto. 1.8 120KM w M6 wydaje się być podobną jednostką. Na pewno to nie jest zawalidroga. Odnośnie blachy nic więcej nie dodam ale Honda też mi zgniła.
@Livio żeby dostać porządną szóstkę w benzynie w tej cenie, to trzeba mieć duże szczęście. Oprócz zwracania uwagi na blachę trzeba też popatrzeć na zawieszenie, które na polskich dziurach dość szybko się zużywa.
@Livio: 1.8 daje rade jako tako, ma bardzo fajną góre obrotów przez co po poznaniu charakterystyki pracy naprawde nie ma problemów z wyprzedzaniem. Olej to kwestia bardzo różna, mi 1.8 gubił nawet litr na 1000km a po płukance i przesiadce na dedykowany olej od producenta nie ubywa nic a nic. Osobiście mam w rodzinie także mazde 6 z 2.3 i to już naprawde super sprawa, moc jest, wygoda, sześć biegów.
Co