Wpis z mikrobloga

@NieBojeSieMinusow nawet nie wiem co odpisać (ʘʘ) przecież to wy lewacy jesteście w totalnym odwrocie od 2015. A i za PO czy SLD tak było bo nawet oni mieli w dupie homopropagandę i tylko was dymali obiecując gruszki na wierzbie. Kolejne kadencja dla PIS jest praktycznie pewna, nawet jakby mieli być w koalicji, więc zapowiadają się dla was następne lata w podziemiu. Świnie zaczną latać zanim wam się
@NieBojeSieMinusow eee.... tak to się możemy przerzucać do śmierci.

A od kiedy lewaków przekonały jakiekolwiek argumenty? Jak żyję czegoś takiego nie widziałem. Jakbyśmy siedli gdzieś przy piwie na kilka godzin to móglbym cię zasypać argumentami, ale tutaj nie śpieszno mi do bordo. Zresztą w tych tematach mi się już nie chce dyskutować, to nic nie daje. Ani ja ciebie, ani ty mnie nie przekonasz do zmiany stanowiska. Zostaje zwyczajna walka kto silniejszy
@Soojin21: wiemy że istnieją, tematyka orientacji zmsrksualnych powinna być poruszana na biologii, a nauka o tolerancji (wszystkich, a nie tylko lgbt) na godzinie wychowawczej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kruty: według ciebie biologicznie naturalne oznacza, że większy procent gatunku coś robi? xD Przecież w naturze, patrząc na inne gatunki też występuje homoseksualizm.
Chodzi mi o twoje zacofanie względem tolerancji i akceptacji inności. Bo taki wygląd twoj: uga buga on być inny on być zły.
@Soojin21: Co to jest ten "tęczowy piątek"?
Po co to jest organizowane i w jaki sposób?
Dlaczego jest taki ból z lewej strony że rodzice sprzeciwiają pchaniu tego do szkół? Jakakolwiek inna organizacja ma prawo do organizowania jakichś wymysłów typu "dzień myśliwych" bez wcześniejszej zgody rodziców/dyrektorów szkół?
@Soojin21: tylko czasem się nie przejmuj komentarzami xd. w polsce jest po prostu dużo ludzi z chjowym życiem, którzy za wszelką ceną chcą komuś przyp*erdolić w mordę i ich światopogląd nie wychodzi poza swoje podwórko.
@Soojin21: Sam do tego nic nie mam i koło #!$%@? mi to lata, ale co to za tolerancja, jak sama mówisz, że ktoś się z tym nie zgadzał i został posłany do dyra? Przecież to nic innego jak czysta hipokryzja.


Bo nie zgad, ajac się reprezentuje postawę pogardy/odrzucenia, a nie szacunku dla kogoś.