Wpis z mikrobloga

Dronomirki, potrzebuje waszej pomocy ;)

W grudniu wybieram się na wakacje i chciałbym drona do nagrywania filmów. Do kwoty 1000 zł. Czy możecie coś polecić ?

Aktualnie najbardziej wpadł mi w oko Yuneec Breeze 4K.

#drony #dron
  • 12
@Kajoj Nie wiem czy do 1000 coś takiego znajdziesz. Wg mnie najlepszym wyborem byłoby kupno czegoś lepszego i sprzedanie go po Twoich wakacjach - zapłacisz mniej niż za wynajem i będziesz miał lepszy sprzęt. Ja bym tak zrobił.
@Kajoj: napisalem identyczny wpis w sierpniu i dostalem identyczna odpowiedz, ktorej posluchalem i nie zaluje.
Chcialem wydac 1000zl ale ostatecznie kupilem DJI Spark i nie wyobrazam sobie nagrac filmow z wakacji dronem bez gimbala i latwego sterowania jak w sparku.
Drona uzywke z gwarancja kupilem za 1900zl + kontroler, torba i 2 baterie.
Dokupilem kolejne 2 baterie, kabel otg i jakies tanie akcesoria typu filtr polaryzacyjny, oslonka przeciwsloneczna. Baterie i akcesoria
@Kajoj: uo kurrwa ;D

Na wakacjach gdzies na skalach przy latarni gdzie latalem widzialem wlasnie goscia z phantomem co sie rozkladal, to torbe na wszystko mial na pewno wieksza niz torba bagazu ppdrecznego do samolotu;D

Nie wiem gdzie chcesz latac ale taki dron zwraca uwage jak #!$%@?. Juz nawet moj maly spark zwracal uwage a czasem chcesz polatac w miejscu gdzie albo nie za bardzo wolno albo nie chcesz zeby na
@CoZaGamon: też jest duży, a z recenzji imho wyszło, że Phantom 3 SE lepszy.

Mam jeszcze pytanie, jak jest z tymi dronami powyżej 600 gram w mieście? Czy faktycznie jak nie będę przeginał (przelecę się w parku, z dala od ludzi, czy nagram chwilę ze ślubu przy urzędzie cywilnym na wysokości 5m, nie nad głowami ludzi, z boku) to grożą mi jakieś realne konsekwencje i jest to tak często weryfikowane czy