Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zagrajmy w rosyjską ruletkę. Co 5 plus głaszcze pieska. Jak się nie boisz, to zapraszamy do gry.
    #ruletka #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (18)

Poszedłem sobie do #mediamarkt kupić jakiś wentylator bo przecież umrzeć idzie. Oczywiście cenówek brak, ale 2k19 no to wchodzę na ich stronę, wpisuje model - patrzę 89.99, w miarę spoko - biorę. Idę do kasy, dorzucam reklamówkę i wodę - 145 zł. Mówię że wtf, na stronie macie za 90 zł i jej pokazuje. No ale nie mogę sprzedać tak w systemie mam. Mówię no spoko, to podziękuje. Wziąłem ładnie odstawiłem rzeczy na miejsce, poszedłem na burgera. W oczekiwaniu na pyszny posiłek wszedłem na stronę, zamówiłem sobie z odbiorem w sklepie tenże wiatrak za te jebane 90zł. Za około pół godziny przychodzi sms że gotowe do odbioru. Podchodzę do tej samej babki, mówię że mam wiatrak do odbioru XD Elegancko kasuje, dolicza siatkę - 92zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Tak się robi biznesy xD
    #cebula #januszebiznesu #wygryw trochę #oszukujo
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Trochę się wstydzę ale chuj XD Ja sam się do takiego stanu doprowadziłem przez wpierdalanie za dużo
    Postanowiłem się w końcu wziąć za siebie na poważnie, a nie tylko obmyslać plany w głowie jak to fajnie być szczupłym. Zacząłem diete około 3 tygodni temu(nie jakaś rozpisana tylko licze kalorie w apce #fitatu). Wrzuceniem tutaj tego zasugerowałem sie od @Oskarek89 i jego zamiana w mcgregora(XD). W sumie głównym czynnikiem podjecia sie tego to próba wyjścia z #przegryw( bo jednak jakbym zrzucił te sadło to wzrosła by samoocena(pozdrawiam kolegów z discorda).
    Waga startowa: 115kg
    Waga obecna(po 3 tygodniach pilnowania sie i ruchu(rower)): 108,7kg.
    Moje wymiary z dnia rozpoczecia diety:

szyja/kark: 40cm
    brzuch: 102cm
    klatka piersiowa: 107cm
    biodra: 111cm
    ramie/biceps: 34cm
    udo: 68cm
    talia: 96cm
    łydka: 43cm
    Planuje w rok zmienić całkowicie swoją sylwetke, obecnie zrzucam tłuszcz, a jak dojde do około 90kg wtedy zaczne budować miesnie bo czytałem, że z deficytem kalorii to miesni nawet nie zbuduje. Bede wrzucał zdjecie co miesiac jak sie zmieniam(chociazby zeby udokumentować sobie zmiane)kolega z komentarzu nauczył to TAG DO SLEDZENIA #ulanymarek. Kto chce to bedzie mógł zaobserwować. Tak, wiem ujebane lustro xD
    #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #nsfw(bo jednak cycochy) #odchudzanie i troche #pokazmorde bo jednak troche widac xD #motywacja
    pokaż całość

odpowiedzi (216)