Wpis z mikrobloga

Te liście zostaną tam do następnej jesieni


@szarzujacy_karczoch: Akurat pracuję w komunalce aczkolwiek w Irlandii i systematycznie ktoś od nas chodzi z dmuchawą i to duża maszyna ze szczotą sprząta więc raczej wątpię w to co mówisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@4x80: te konkretne liście tu leżą chyba od końca wakacji tylko teraz jest ich trochę więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) widziałem tą maszynę tutaj ze dwa razy. z tymi liśćmi to ciekawe bo akurat u mnie na osiedlowych uliczkach one leżą, często zebrane w kopce, ale te kopce tylko rosną do takiego rozmiaru że nie da się ich ominąć idąc chodnikiem. raz byłem świadkiem jak jakaś kobieta
@szarzujacy_karczoch: Powiem ci tak, oczywiście jakieś mało istotne uliczki może są omijane ale taka jak na twoim zdjęciu wątpię. Mieszkam z 5 mil od Północnej i tam jest czysto, zero śmieci. Jestem tam często i gęsto, wiesz, alko tańsze. Chyba, że naprawdę tam w Anglii macie syf ale aż się nie chce wierzyć. xD

btw. Zdjęcie zrobione w tamtym tygodniu bo bylem na zakupach mały spacerek sobie zrobiliśmy i tam na
Pobierz 4x80 - @szarzujacy_karczoch: Powiem ci tak, oczywiście jakieś mało istotne uliczki mo...
źródło: comment_mt3LlzIPRvlA7B1D1TVLF22YI7UaBrHd.jpg