Wpis z mikrobloga

Murki chcę kupić sobie pierwszy samochód do powiedzmy 20 tys. a nie znam się w ogóle na #motoryzacja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Preferowałabym małe auto i to w sumie jedyna wytyczna. Nie wiem od czego zacząć, gdzie szukać. Jakie marki sugerowalibyście, a na jakie uważać, żeby później nie żałować? Od jakiego rocznika auto nie będzie rzęchem? Dodam, że jeździłam do tej pory bardzo mało :/
#samochody #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Pobierz oszty - Murki chcę kupić sobie pierwszy samochód do powiedzmy 20 tys. a nie znam się ...
źródło: comment_pWwjrXnkMCFXSZWd8sGMloXUS4R1NUTM.jpg
  • 122
@oszty: Fiaty Punto to naprawdę wdzięczne auta, a w takiej cenie dostaniesz naprawdę niezły egzemplarz. Utrzymanie niedrogie, ubezpieczenie też, ewentualne naprawy proste.
Miałem też Clio - znacznie fajniejsze w mieście - upierdliwe w dłuższej trasie.

Też się zupełnie nie znam na samochodach, ale mocno polecam zabrać auto na przegląd do stacji dealerskiej jeśli się już wstępnie zdecydujesz - nie wdepniesz na minę, a przy okazji dowiesz się od kompetentnych ludzi co
@jaroslaw_madry: małe, ponieważ na takich uczyłam się jeździć i czułam się w miarę pewnie, co innego gdy wsiałam do większego samochodu taty, dzięki za komentarz, chcę zapoznać się pierw z poradami ekspertów, bo nie wiem jeszcze czego dokładnie chcę.