Wpis z mikrobloga

Wielu tutaj białych rycerzy wyśmiewa się z #redpill #blackpill to jestem ciekawy jak oni rozumieją słowa kobiety - za mało się znamy żebym się spotkała. Przecież człowieka poznasz jak z nim trochę popiszesz. Sprawdzisz, czy robi błędy językowe, czy jest nachalny, czy ma poczucie humoru, czy się żali, czy raczej na luzie pisze. W pierwszej wiadomości nie zapraszałem tylko pisałem o filmach i potem zapraszałem do kina oraz pisałem o muzyce i zapraszałem na koncerty i to były trzydziestolatki. Jedyną sensowną odpowiedź na to czemu kobiety wymyślają te wymówki dają psycholodzy ewolucyjni mówiąc wprost, że podświadomie kobieta dąży do znalezienia silnego i przedsiębiorczego faceta co podciągnie jej byt finansowy. Nie mam oto do nich pretensji, ale pytanie co mają zrobić przegrywy w sytuacji jak nie dorobili się jeszcze bo pracują za 2k. Jedni dostają samochód na osiemnaste urodziny, a inni opłacają jeszcze długi rodziców żeby komornik nie zabrał mieszkania. Janusz i Grażyna co tyrali za minimalną bez wykształcenia, nie dbających o siebie i urodzili takie słabe geny. Takie przegrywy są wykluczone całkowicie z randkowania i muszą znaleźć inny sens życia. Ewolucja idzie naprzód i z czasem część beta wybierze sobie robota za towarzysza życia. Taki robot nie będzie miał wbudowanej pogardy do słabych mężczyzn. To nie jest często ich wina oni tylko chcą być szczęśliwi i kochani przez kogoś, a może będzie im wystarczyło przez coś. Teraz mężczyźni są zdesperowani i kobiety to wykorzystują jednak mam nadzieję, że po rozpowszechnieniu robotów o seksownym wyglądzie dziewczyny sytuacja się trochę naprostuje. Oby oprogramowanie było na otwartym kodzie źródłowym na pewno będę się wtedy dzielił swoimi skryptami i tekstami i reklamował tą idę. Taki robot może mieć wbudowany budzik, kalendarz, pogodę, translator i wszystko inne co posiada smartfon i może być sterowany głosem. Dla tej idei warto żyć.

PS. Jedna nawet kreatywnie odmówiła. Następnego dnia nie napisała już nic.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #zalesie #seksroboty
Pobierz
źródło: comment_T38b8IPYdwyZNreG5JIo1q60q7aCKPU3.jpg
  • 5
@tomek001: Zdecyduj się. Albo #redpill albo "blackpill". Jak panna ci tak mówi to widocznie nie chce się spotkać. Mówisz sobie w myślach "next" i obracasz bez żalu następną. Natomiast w kwestii kasy- wchodzisz w "monk mode", podnosisz kwalifikacje, odmawiasz sobie przyjemności, odkładasz kasę i inwestujesz itp. Zbierasz się powoli do kupy i wychodzisz z gówna. Życie nie jest sprawiedliwe i niektórzy mają łatwiej- fakt. Ale walczysz, by być najlepszą wersją siebie