•  

Adam 32 Warszawa

Zgłoszenie nr 351 z dnia 2018-10-28 11:06:34

Imię: Adam
    Miejscowość: Warszawa
    Kim jestem?
    Niespełniony artysta, niespełniony z powodu braku muzy:) Z wykształcenia technik informatyk i technik sekretarka, niestety studia przerwała mi depresja (to by odstraszyć tych, których trzeba:) Pracuję jako frezer CNC w branży reklamowej, co obejmuje wszystko od projektu, przez program po - no frezowanie. Trochę za naiwny na ten podły świat, ale wielu lesbijkom zaimponowałem tym, że umiem się nim zachwycać. Piwo z bezdomnym z Warki lepsze niż kolorowe drinki w towarzystwie płytkich ludzi w klubie. Zły na świat za jego niedoskonałość, ale tolerancyjny i otwarty na ludzi. Introwertyk. I zawsze muszę dodać, że top 4% najinteligentniejszych ludzi na planecie.

Wygląd
    Nie jestem typem Chada, chociaż we właściwej fryzurze nawet całkiem całkiem. Wzrost 170 centymetrów i na to nic nie poradzę. Oczy niebieskie jak cholera. Styl co popadnie, nie jestem manekinem z wystawy. Waga to ostatnie osiągnięcie - zszedłem do 75 kilogramów. Włosy częściowo szatyn, częściowo siwe, ale są:)

Zainteresowania
    W czasie niezajętym rozmyślaniem o niebieskich migdałach lubię czytać książki (na półce czeka jeszcze na mnie 80 sztuk od Herodota po Lee Childa w języku angielskim), chodzić na spacery z moją suczką, którą znalazłem podczas spaceru w lesie, oczywiście miłością moją jest wymyślanie i tworzenie cudaków za pomocą frezarki, plotera, w poprzedniej firmie miałem laser, teraz cóż. Tworzę scenariusz i założenia gry komputerowej, którego oczywiście nie zrealizuję, bo pomysły ma każdy. Za to stworzyłem abstrakcyjną grę logiczną w nudny dzień w pracy.
    Skoczyłem z czterech kilometrów bez spadochronu (otworzył się na sześciuset metrach), kilka razy tripowałem po LSD, w jeden dzień podjąłem decyzję i wyjechałem kilka godzin później do Portugalii na tydzień, decyzja i realizacja wyjazdu nad Bałtyk zwykle zajmuje mi mniej czasu. Przedkładam kajak nad dwa wiosła. Ogólnie bilet i rezerwacja w hostelu i już mnie nie ma:)

Czego oczekuję?
    Partnerki. Nie apodyktycznej narcystki, nie uległej mimozy, ale równorzędnej partnerki, z którą razem bym się rozwijał. Z którą bym zawojował świat.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Budzimy się w hotelu, ubieramy, wsiadamy w rikszę lub tramwaj lub cokolwiek, kierunek dworzec/lotnisko , kierunek tam, gdzie nas jeszcze nie było robić to, czego jeszcze nie robiliśmy.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub nie jest ważny o ile nie jest ważny dla drugiej strony. Dzieci - wiem jak chciałbym by była moja córka, więc pewnie pod ten obraz będę szukał jej matki. Jak wspomniałem brałem LSD, paliłem trawę, palę regularnie papierosy, piję mało alkoholu (średnio wychodzi pięć piw na miesiąc), dużo kawy.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl