•  

  Z cyklu "Agora (pod)upada", tym razem naprawdę:

  Tok FM rezygnuje z pasma z Solską, Orlińskim, Passentem, Raczkiem i Sosnowskim. (...) Jak wyjaśnia rzeczniczka Agory Agata Staniszewska, po zakończeniu akcji "Usłysz swoje miasto" i drugiej turze wyborów samorządowych w wieczornej ramówce Tok FM o 20 będzie nadawany nowy program realizowany z udziałem słuchaczy. Od września w tym paśmie był emitowany "Hyde park", który - jak informuje Staniszewska - "spotkał się z wyjątkowym zainteresowaniem odbiorców i odniósł ogromny sukces". - W związku z tym na antenę stacji nie powrócą już audycje pasma "Salon radia Tok FM" - stwierdza rzeczniczka spółki.

  ( https://www.press.pl/tresc/55086,tok-fm-rezygnuje-z-pasma-z-solska_-orlinskim_-passentem_-raczkiem-i-sosnowskim )

  Tia, to czego najbardziej potrzebujemy w XXI wieku to telefony od słuchaczy, jakbyśmy nie mogli sobie wejść na Onet poczytać komentarzy. Słuchaczom, w przeciwieństwie do publicystów z dorobkiem, nie trzeba płacić - ot, cała tajemnica ( ͡° ʖ̯ ͡°).

  PS: Zna ktoś jakieś fajne audycje/podcasty o książkach? Lubiłem te Orlińskiego, bo ma częściowo do mnie podobne zainteresowania.

  #gorzkiezale #neuropa #media #upadekprasypapierowej #tokfm #agora #radio

  źródło: youtube.com

  •  

   Tia, to czego najbardziej potrzebujemy w XXI wieku to telefony od słuchaczy, jakbyśmy nie mogli sobie wejść na Onet poczytać komentarzy.

   @eoneon:
   Ludzie tego chcą najwidoczniej...
   Myślisz, że te wszystkie absurdalne audycje z dzwonieniem do radia w Zetce czy RMF to dlaczego robią?
   Ale też mi smutno...

   +: eoneon
  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @eoneon: z jednej strony szkoda ale z drugiej tylko Sosnowskiego mogłem zawsze słuchać. Bo reszta audycji często nie nadawała się do słuchania
   - Solska często o poruszanym temacie dyskutowała z gościem z punktu widzenia absolutnego laika. Jak się było takim laikiem to nie było tak źle, ale jak wiedziałem cokolwiek na ten temat to miałem wrażenie, że traktuje ona słuchaczy jak debili zadając takie banalne pytania
   - Orliński i Passent zbyt często prowadzili sobie pogadanki ze swoimi dobrymi znajomymi. Pewnie dla nich to było super bo słychać było jak się dobrze bawią ale niekoniecznie dawało to dobrą audycję do słuchania.

   +: eoneon
  •  

   @eoneon: mnie wkurza ilosc reklam, od ostatniego roku zwiekszyla sie min 100%

   +: eoneon

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Strzałeczka, Mireczki!

  Słyszeliśmy, że tęskniliście za oryginalnym smakiem? No to pyk - mówicie i macie - Wasz ulubiony smak is back!

  Pierwsza sprawa wyjaśniona, to przechodzimy do sedna: jako, że jesteśmy tutaj zupełnie nowi, czy jak mówicie ZIELONI (。◕‿‿◕。), przygotowaliśmy dla Was na dzień dobry #rozdajo!

  Co można zgarnąć? Jedyną taką #ps4pro w prawilnej wersji Mountain Dew i zapas naszego pićka, żeby nie grać na sucho!

  Jak zdobyć nagrodę? Napiszcie na swoim mikroblogu, dlaczego jara Was powrót oryginalnego smaku Mountain Dew i oznaczcie wpis tagiem #konkursmd, bo bez niego Wasza odpowiedź się nie liczy.

  Żeby wszystko było legitnie, tutaj macie regulamin. Autor najlepszego wpisu zgarnie konsolkę i 16 puszek naszego napoju, a pozostałe 200 osób nagrodzimy orzeźwiającą nagrodą pocieszenia: pakietem 4 puszek.

  Na odpowiedzi czekamy do 23:59 31.07.19 r., a wyniki podamy 05.08 o 15:00.

  A i najważniejsze: zielonki biorą udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Start!

  #konkursmd
  pokaż całość

  odpowiedzi (120)

 • avatar

  Jade właśnie #taxi i nawet licznika nie włączył, a się zdziwi jak poproszę o paragon ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #bekazpodludzi #taxizlotowa #oszukujo #heheszki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (183)

 • avatar

  "Reset" już w ramce. Dobrze wygląda w druku. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tak zadowolony ze swojej pracy :)

  Chce ktoś taki plakacik? Rozdam dwa. Plusujcie :)
  #rozdajo

  #lapkobrazy #digitalpainting #chwalesie #tworczoscwlasna

  odpowiedzi (47)