Wpis z mikrobloga

Wypadek w Jeleniej Górze.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z Golfem.
Przejście ponoć bardzo niebezpieczne, często są tam wypadki, z tego co wiem piesi też często włączają tam mózg i idą bo mają pasy.
Chłopak ewidentnie winny śmierci tych pieszych, ale jad jaki wylewa się na niego z tego narodu to jakaś porażka. Grożenie śmiercią i krzyki "dożywocie", gdzie większość ludzi w ogóle nie zna sytuacji, ale no napisali że zabił. Nikt nie myśli teraz o jego rodzicach, dziewczynie - bo jak przeczytałem "dobrze im tak".
Wcale go nie bronię, ale też nie mam zamiaru dołączyć do tej gawiedzi krzyczącej "ukrzyżuj, ukrzy..." - a nie, nie ta bajka ;)

Wnioski wyciągnijcie sami.

Pierwsze - nikt święty nie jest i nie jeździ 30 km/h o 23:00 po mieście, ale warto włączyć wyobraźnię - zarówno po stornie kierowcy jak i pieszego :)
Drugie - (pasuje tu idealnie) "nie sądzicie abyście nie byli sądzeni". Nie oceniajcie pochopnie, tym bardziej nie róbcie tego po nagłówku czy nawet samym artykule - to tylko jedno źródło!

Miłego dnia wszystkim życzę i oby takie sytuacje Was omijały.

#wypadek #jeleniagora #zycie #policja #strazpozarna #pogotowieratunkowe #polskiedrogi #stopcham #ruchdrogowy #wyscigi #motoryzacja #oswiadczenie #dziendobry
Pobierz Gandezz - Wypadek w Jeleniej Górze.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z...
źródło: comment_wfzg51as0tJTrNmViQxQUOyQNI3qysj6.jpg
  • 251
@Gandezz: całe twoje szczęście że nie ma minusów i ludzie nie mogą ocenić twojego postu. "piesi też często włączają tam mózg i idą bo mają pasy." to kierowca ma uważać na pieszych, bo może np iśc dziecko które ma inną percepcje świata, albo osoba starsza. A jaka tu ma być sytuacja ? - jechał jak debil, potrącił na pasach i zabił, gdzie tu poszukujesz elementów łagodzących ocenę???? Weź lepiej zamilcz.
Z moich informacji wynika że chłopak ścigał się z Golfem.


@Gandezz: Absolutnie zgadzam się z ludźmi, którzy wołają o dożywocie. Świadome łamanie przepisów, które może narazić osoby postronne na utratę życia powinno być traktowane jako próba zabójstwa, w tym przypadku udana. Nie ma znaczenia, że koleś ma rodzinę i dziewczynę. Jak rozumiem ci piesi nie mieli rodzin?
@sEB-q nie zrozumiałeś. Chodzi o to że często piesi nie zwracają uwagi czy coś jedzie czy tylko idą jak święte krowy. Nie twierdzę że tutaj tak było, tylko odnoszę się do sytuacji iż piesi stracili życie właśnie na przejściu dla pieszych, chcę pokazać iż nie jest to (jak nie którzy myślą) strefa z murem ochronnym.
Nie widzę tutaj żadnych elementów łagodzących.
@audiokoks dokładnie, nie oznacza to jednak że polaczki mają się zachowywać
nie miał zamiaru zabicia, nie można więc przyklepać zabójstwa - i bardzo #!$%@? dobrze


@Gandezz: Wiesz, zrzucając z bloku kamienie na chodnik, też nikogo nie chcesz zabić. Chcesz jedynie porzucać sobie kamieniami. Zgadza się? A to, że przypadkowo kogoś zabijesz. ¯\_(ツ)_/¯ No cóż tak bywa. Przecież masz rodzinę, dziewczynę. Litujmy się nad tobą.
@Gandezz: mieszkam 5 minut od tego skrzyzowania, widocznosc jest na nim swietna, prosta 2 pasmowka jest sygnalizacja, wiadomo o 23 wylaczona, chlopak musial widziec tych pieszych no chyba ze byl tak mocno zajety sciganiem, #!$%@? kretyn i nalezy mu sie dozywocie o dla takich ameb szkoda tlenu na wolnosci drugiego smiecia tez powinni dojechac i wrzucic współudział mam 0 szacunku dla takich ameb, a gdybym byl jego ojcem to bym sie