Wpis z mikrobloga

Odradzam szczerze każdemu mirkowi #orange, #!$%@? sieć ever. Byłem w Playu, byłem w plusie, ale takiej #!$%@? nieporadności i burdelu to nigdzie nie ma. Jestem z nimi jakieś 5 miesięcy i to jest tragedia co tam się #!$%@?. Najpierw naliczają jakieś gówno gamemine, którego sobie nie życzyłem i trzeba reklamować, później problem z przenoszeniem internetu. Teraz po przejściu na internet mobilny i zmianie umowy przychodzą mi #!$%@? faktury za internet stacjonarny oraz za internet mobilny!!! Dzwonisz na infolinie (która jest płatna!!!) babka nie wie o co chodzi i mówi, że mają awarię systemu. Następnie dzwonisz za minutę, odbiera inna babka i mówi, że nie mają żadnej awarii.... Ja #!$%@? to jest koszmar, dwa lata jeszcze z tymi #!$%@? się będę męczył..... I automatycznie wracam do #play

##!$%@? #zalesie
  • 8
@Kryptowalutowo: Dlatego ja siedzę w Plusie, gdzie może płacę ciut więcej, ale odkąd u nich mam numer to nie było nigdy żadnego problemu, żadnych gównotelefonów telemarketerów czy doliczania usług z dupy do rachunku - jak na umowie miały być jakieś dodatkowe usługi to dostałem nawet ich spis z terminami jak i do kiedy zrezygnować żeby nie było żadnych dodatkowych kosztów. No i mają dzięki temu klienta który trzyma u nich dwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryptowalutowo: I co zrobiłeś z gamemine? Nic, no to nie ty ich #!$%@?, tylko oni ciebie.
PS. Mozesz założyć blokadę na usługi elektroniczne.

PPS. To, że takie usługi włączają się bez zgody to nie wina Orange, bo firma która świadczy takie usługi ma pewne obowiązki związane z rzetelnym informowaniem. Niemniej, Orange dobrze wie, że firma łamie te zasady, i nic z tym nie robi.
A nikt im nic nie zrobi, bo
@Clear Składałem już 3 reklamację w związku z ich burdelem. Odzyskałem środki, ale straciłem na to wszystko dużo czasu. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. A teraz musze się z #!$%@? męczyć jeszcze dwa lata.