Wpis z mikrobloga

Wczoraj (29.10.18r) około godziny 19:00 na trasie s7 z Warszawy do Gdańska w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego byliśmy uczestnikami wypadku samochodowego. Nikomu na szczęście nic się nie stało ale samochód (srebrna toyota yaris I) jest do kasacji. Kierowca jadący z przeciwka „myślał ze zdąży” i wyprzedzając kilka samochodów wymusił na nas gwałtowny skręt na pobocze, uderzenie w barierki i obrót samochodu. Jeśli ktoś w tym momencie przejeżdżał również ta droga i miał włączona kamerę lub coś widział proszę o kontakt,ponieważ sprawca uciekł z miejsca wypadku. Serdeczne podziękowani dla kilkunastu-kilkudziesięciu osób które sie natychmiast zatrzymały i oferowany pomoc. Nie zarejestrowaliśmy nawet marki samochodu, nie mówiąc o rejestracji. Wydawało mi się ze było to jakieś combi. Przestroga również dla wszystkich jeżdżących tym odcinkiem gdyż Pan laweciarz wykonywał już 3 kurs z tego samego miejsca tego dnia.
#wypadek #warszawa #gdansk #trojmiasto #elblag #polskiedrogi #pomocy
  • 12
@Hfishman1: wszystko działo się bardzo szybko, byliśmy w takim szoku, martwiłem się czy nikomu nic się nie stało i nie myśleliśmy zupełnie o tym żeby pytać, a nikt sam tez nie powiedział, bo większość osób mogla nie widzieć całego zajścia, wiec świadków brak. Pierwszy raz byłem w takiej sytuacji wiec kontaktów nie zbierałem. Zepchnęliśmy auto ze środka drogi na pobocze i ludzie odjechali ze względu na ciemność, zimno i aby nie
@pufcyneracy: szukaj na bliższych i dalszych miejscach. Pewnie gościu leciał kawał drogi i na pewno gdzieś będzie na kamerze, ważne tylko żebyście wyłapali, że to on. No i informacja na FB obowiązkowo.