Wpis z mikrobloga

Ostatnio na wykopie było dość głośno o wykonaniu "Arahji" z Jarocina '91 (sam jeszcze wcześniej ten utwór tu wrzucałem).
Wspaniale, że takie perełki są udostępniane w internecie i chwała ludziom którzy wrzucają na YouTube te wykonania. Wczoraj znalazłem kolejny kanał z takimi białymi krukami pokroju "Pasażer", "Patrz", albo nawet utworu których na płytach studyjnych grupy nie ma (vide "Anarchia" lub "Wiesło") poniżej jedna z wielu perełek jakie można uświadczyć na tym kanale.

Kult - Czterej Jeźdźcy (Odjazdy '93)


#muzyka #kult #klasykmuzyczny
uncomfortably_numb - Ostatnio na wykopie było dość głośno o wykonaniu "Arahji" z Jaro...
  • 3
@benwatkins w "Białej Księdze" Kazik wspomniał, że to Szczota był najlepszym bębniarzem w historii Kultu. Faktem jest, że Goehs też jest bardzo dobrym bębniarzem, ale do stylu gry Szczoty (który osobiście przypominał mi swoją grą Masona z Pink Floyd) brakuje mu dużo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uncomfortably_numb: On po prostu gra po swojemu, gdzie ten styl w knż się idealnie wpasowywał czy też w turbo do kultu to nie pasuje. Jak w wspominanej białej księdze Kazik nie wyobrażał sobie brać bębniarza 'z ulicy'.