•  

Arek 20 Warszawa

Zgłoszenie nr 376 z dnia 2018-10-29 22:48:40

Imię: Arek
    Miejscowość: Warszawa
    Kim jestem?
    Studiuję dziennie i z racji dużej ilości wolnego czasu w najbliższej przyszłości podejmę jakąś pracę. Wolny czas spędzam w miarę możliwości z rodziną lub bliskimi znajomymi.
    Pomimo "dynamiczności", nienagannego wyglądu i zachowania, nie znalazłem jeszcze kobiety swojego życia :P Gdzieś w głowie ekstrawertyka, który nie narzeka na samotność (bo ją lubi), zacząłem odczuwać chęć bycia w stałym związku lub poszerzenia grona ludzi z którymi mogę fajnie spędzić wolne chwile :D

Wygląd
    190cm, 89kg, krótkie włosy, noszę okulary. Zwykle ubieram się schludnie, chyba, że nagle trzeba zrobić pranie albo mam chęć lub humor na coś innego danego dnia

Zainteresowania
    Piłka nożna, samochody, siłownia, muzyka, poznawanie historii innych ludzi. Generalnie wszystko po trochu z przewagą tych pierwszych trzech :D

Czego oczekuję?
    Od Mirabelki oczekuję tego, żeby o siebie dbała (w sumie o mnie też by było spoko XD) oraz była pozytywną i skłonną do kompromisu osobą. Ciężko opisać czego oczekuje, wydaje mi się, że musi "pyknąć" między osobami, bez względu na wszystko.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Pełen radości, uśmiechu i wzajemnego zaufania, bez względu gdzie i kiedy i jak spędzony :P

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub kiedyś jak najbardziej
    Dzieci tymbardziej
    A używek nie lubię i raczej nie toleruję, poza piwkiem w fajnym gronie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl

+: Cronox