Gorące dyskusje ostatnie 12h

#pracbaza #zalesie #logikarozowychpaskow
    I ch0j tak sie marnuje mój czas:

- Daniel, możesz podejść mam problem z drukarką dziwnie piszczy i śmierdzi jak się drukuje
    Przychodzę: no ale tak sama od siebie ?
    - tak sama od siebie, ja nic nie robiłam
    Zabieram drukarkę i rozbieram na części pierwsze
    Na wałku termo przewodzącym wtopiona folia kanapkowa (baba musiała sobie położyć folię po kanapkach na tace papieru i zadała drukowanie). Do tego widać, że próbowała sama naprawić bo widać ślady urwanej foli i wydłubywania jej długopisem (niebieski atrament na rolce i dziury na folii).
    Mówię do babki: nie mogła Pani mi tego od razu zgłosić, tylko sama naprawiać i drukować przez co folia jeszcze bardziej się wtapiała w podzespoły drukarki - można by było uratować drukarkę jeszcze a teraz musi iść na serwis albo śmietnik.
    - ale jaka folia, ja nic nie ruszałam samo się tak stało

ja pi3rdole....... nienawidzę takich ludzi.
    Baba pokroju laski odemnie z pracy, co wylała cały kubek kawy na stacje roboczą i mówi mi prosto w oczy, że komputer sam od siebie zgasł a ona żadnej kawy nie rozlała a jak podnosiłem komputer z biurka to kawa wylewała się każdym otworem wentylacyjnym z obudowy. No i jeszcze takie k0rwiszcze zamiast mnie zawołać że, rozlała to sobie "pracowała" do momentu aż komputer zgasł.
    pokaż całość

odpowiedzi (47)

Kiedy to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #pracbaza

odpowiedzi (52)

OMG ❤️❤️❤️
    XD

#rakcontent #heheszki #humorobrazkowy

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (41)