Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nazywamy się Escott, produkujemy buty skórzane i robimy nasze pierwsze #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli będzie zainteresowanie, mam zezwolenie na powtórzenie akcji :) Losowanie jutro o godzinie 20:00.

TL;DR - Do wygrania DOWOLNE buty wybrane z oferty dostępnej na https://sklep.escott.eu/

Zasady są proste:

1. Standardowo zielonki nie bioro udziału ( ͡° ʖ̯ ͡°)
2. Zaplusuj ten wpis, wiadomo
3. Wybierz buty, które chciałbyś wygrać (sprawdź, czy jest rozmiar!)
4. Wklej link do oferty oraz dodaj zdjęcie tych butów

I jeszcze krótkie info z kim macie do czynienia:

Produkujemy buty ze skóry wysokiej jakości, za rozsądne pieniądze, czyli w porywach 300 zł. Od skórzanego obuwia z dyskontów różnimy się przede wszystkim tym, że nie korzystamy ze skóry mielonej, a później prasowanej, ani z tworzyw sztucznych. Różnica przejawia się oczywiście w trwałości, ale i w komforcie.

Wszystkie nasze buty robimy ze skóry naturalnej, którą pozyskujemy wyłącznie od polskich producentów. Jedna para butów powstaje u nas minimum 4 dni! A czasami i dłużej.

Doświadczenia nam nie brakuje, bo istniejemy od roku 1969, a w naszej firmie wciąż pracują ludzie zatrudnieni w roku 1974 ( ͡° ͜ʖ ͡°). U nas wciąż mnóstwo rzeczy robionych jest tradycyjnie, ręcznie. Szwaczki szyją górę obuwia od podstaw, na maszynach. Poobserwowałem je trochę i to dla mnie nieprawdopodobne z jaką dokładnością to robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wszystkich Mirków i Mirabelki zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami, nim pobiegniecie kupić tanie buty robione w Chinach ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zadarmo #konkurs #buty #obuwie #modadamska #modameska #ubierajsiezwykopem
ESCOTT - Cześć Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nazywamy się Escott, produkujemy buty skórzane i ...

źródło: comment_hgPBuLP2lWmtZv8OzgqMqemoP9Sn2qoz.jpg

Pobierz
  • 394