Wpis z mikrobloga

Miałem od tygodnia podpisany urlop na piątek by zrobić sobie długi weekend bo taki #!$%@? że piątek pracujący. Wczoraj Ukrainka się zapytała brygadzisty czy może dostać dzień urlopu ( na piątek) bo chce jechać do dziecka na Ukrainę( lvl jakiś 50) i ogólnie odwiedzić znajomych , zobaczyć w domu itp. Powiedzieli jej że nie może bo ja mam urlop i nie mogą odejść 2 osoby z tej samej maszyny. Tak sobie pomyślałem że #!$%@? z moim urlopem, zgłosiłem że jednak rezygnuje i niech ona jedzie do domu. Szybki telefon o 20 do właściciela że robi się taka zamianę . Zgodził się . Brygadzista powiedział że stanie na maszynie już dzisiaj bo jutro mogą autobusy już tak nie kursować i może nie dojechać. Ten moment gdy Brygadzista powiedział jej że może już dziś jechać na Ukrainę i że ma wolne do niedzieli był bezcenny. Ten uśmiech, ta radość. Warto robić takie małe szczęścia innym . Mam nadzieję że karma wróci () #czujedobrzeczlowiek #wygryw i #pracbaza #praca
  • 118
@Psychopathy_Red dam ci paliwa. Magazynierzy Ukraińcy to właśnie taki typ za jakiego uważają Wykopki. Język umieją ale są strasznie uparci, ciągle się operdalaja no i mają durne zasady( facet jesteś to wkładaj do maszyny 4 m tekturę a baby niech robią małe, #!$%@? że jest liczne tak samo) . Mam dużo z nimi awantur