Wpis z mikrobloga

@malykopareczek: to raczej twoja mentalność, zakompleksionego człowieka, który definiuje siebie przez to co posiada, ja nie chciałbym ajfona, bo dla mnie telefon ma po prostu działać i kosztowac przy tym jak najmniej, nie dlatego że jestem biedny, po prostu jabłuszko na obudowie nie sprawiałoby, ze czułbym się lepszy od innych

poza tym ajfon ma sens tylko jak masz inne rzeczy appla, macbooka itp używasz ekosystemu apple
@proszebardzo2: dokładnie, dlatego im biedniejszy kraj tym drożej, bo ludzie czują większą potrzebę lansu i wywyższania się, często widzę (północno-wschodnia Polska) jak ze wschodu przyjeżdżają albo wypasionymi furami albo rzęchami czy autokarami bo jest podział, jest lans, na zachodzie samochód ma jeździć, nikt sie nie pokazuje, inna mentalność
@malykopareczek: moim zdaniem to głupie dzielić się na dwa obozy fanboye xiaomi czy apple. Każdy kupuje to, na co ma ochotę lub na co go stać. No ale ze ludzie sobie dokładają do tego wszystkiego jeszcze otoczkę typu apple=prestiż, xiaomi =bieda to już wystarczy do kręcenia gownoburzy ( ͡º ͜ʖ͡º) najlepiej by było gdyby każdy pilnował swojego nosa, a w sprawach które go nie dotyczą lub