Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś był zainteresowany gramatyką hiszpańską, to kiedyś zrobiłem w OneNote takie kompendium z różnymi działami gramatyki na podstawie serii "hiszpański w tłumaczeniach" z licznymi przykładami. Tylko mam to w formacie OneNote. Może komuś się przyda ( ͡º ͜ʖ͡º)

#hiszpanski #jezykiobce

https://www.dropbox.com/s/m5cr369gtj8s7it/Gramatyka%20-%20dzia%C5%82y.one?dl=0
  • 3
@Deklitoryzator: Chciałem zajrzeć do środka, ale tego pliku nie jestem w stanie otworzyć ani przez webową wersję onenote'a, ani przez mobilną. Pewnie tylko desktopowa na to pozwala ale do tego to po pierwsze windowsa trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Możesz udostępnić ten plik w postaci pdf albo innym powszechnie obsługiwanym formacie?
@boryss: Otworzyłem to korzystając z windowsa, ale nie zauważyłem nigdzie opcji zapisu do innego formatu który otworzyłbym mobilną wersją onenote'a. Istnieje w prawdzie możliwość eksportu do pliku pdf, ale w tym celu musiałbym ręcznie otworzyć każdą z pozwijanych domyślnie sekcji z zawartością poszczególnych kategorii i dopiero wtedy wyeksportować taki plik. Nie ma opcji by rozwinąć wszystko naraz... Klikać ręcznie na każdą sekcję to mi się nie chce, więc zostawiłem to w