Wpis z mikrobloga

Miałem dziś okazję zrobić trasę Mercedesem w213 i jestem załamany w jakim kierunku poszła ta marka, jeżdżę/jeździłem wieloma mercami np w123 z 3.0d,w221 z 5.5v8, w210 2.9td,itd, każdy z nich miał w sobie to coś, fakt w w213 komfort jest niesamowity(jak na MB przystało),ale tandeta w wykonaniu rzuca się strasznie w oczy i ,,uszy'',plastiki trzeszczą przy delikatnym poruszaniu nimi,przypominam że mówimy o aucie które zaczyna się od prawie 200 tys zł !!,ale największy problem jaki spotkał ,,dzisiejsze" Mercedesy to brak duszy, każdy w środku prawie taki sam, z zewnątrz tak samo, jak ktoś się nie zna to na ulicy ma ciężko odróżnić c kasę od e lub e od s, jednym słowem wżyciu bym tyle kasy za to auto nie dał... ps, czuć jak się jedzie tym autem że to ,,chińczyk", nie powinno być takiego odczucia w klasie premium
#mercedes #samochody
Pobierz k.....2 - Miałem dziś okazję zrobić trasę Mercedesem w213 i jestem załamany w jakim k...
źródło: comment_P3W5JNag9VmeO8QJQtFBcfWFOpu00Mkj.jpg
  • 8
@oficer-prowadzacy: aha xD
A tak serio to masz w100% rację,jeździłem octavią kumpla(nie tą najnowszą z tymi śmiesznymi światłami,ale wcześniejszą), ma w niej full opcje drewno,skóry itp, szczerze to gdybym miał dziś kupić nowe auto,to kupił bym tą skodę, bo poco przepłacać, różnicy aż takiej w jeździe nie ma, a cena niższa o połowę...
@kaktus1202: taka prawda choć bo sam kocham stare merole. Jakość i wykonanie starych potwierdza to że w124 które jeżdżą są w lepszym stanie niż okularniki i jeszcze kosztują więcej. Choć trzeba mi przyznać że i tak jest lekki progres w porównaniu do najgorszego okresu merola lat 2000-2011