Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pamiętacie Emanuela Olisadebe? Pierwszy czarnoskóry piłkarz w polskiej kadrze narodowej. W 2000 roku otrzymał polskie obywatelstwo przy maksymalnie skróconej procedurze i nie spełniał podstawowego warunku, bo nie umiał sklecić zdania po polsku. Rok później poślubił Polkę Beatę Smolińską. Zgadnijcie, co słychać u niego dzisiaj? Zgadza się, trafiliście

  pokaż spoiler porzucił żonę Polkę i wrócił do swojej ojczyzny Nigerii. W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" wyznał m.in., że "przyjechał do Polski, by zarobić pieniądze i dobrze żyć, a dziś jego przygoda z Polską się zakończyła i nie ma co do tego wracać".


  #heheszki #ciekawostki #pilkanozna #p0lka #p0lki #mokebe
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
  #pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  dorian dorian dlaczego nic nie piszesz
  otóż piszę, ale Michał usuwa

  #moderacjacontent #lippaa

  odpowiedzi (31)