Gorące dyskusje ostatnie 12h

TVP tworzy wlasną matematykę podnoszenia do potęgi liczb ujemnych. Co te nauczycielki to ja nawet... 2 mld dobrze wydane.

#bekazpisu #bekazpodludzi #nauka #matematyka #heheszki. #neuropa

odpowiedzi (107)

• odpowiedzi (39)

Przed chwilą wpadł na główną mój link z panią która się skompromitowała ucząc dzieci matematyki. Ale teraz pomyślałem że bardzo mi szkoda tych czterech nauczycielek. Prawdopodobnie były wzięte niemal z ulicy, bez minimum przygotowania do występowania przed kamerą, prawdopodobnie z jakimś z dupy scenariuszem pisanym zupełnie na kolanie. Nie dziwi mnie absolutnie że te Panie mogły się najzwyczajniej zestresować przed kamerą - to się jak najbardziej zdarza - i to nawet profesjonalistom. W stresie robi się najdurniejsze rzeczy - możesz nawet pomylić średnicę z obwodem. Ale w takim wypadku, gdy program nie leci na żywo to po prostu robi się dubel i wszystko jest potem cacy.

No ale do kurwy nędzy, przecież tam jest jakiś realizator/producent/reżyser/wydawca. Kto to do chuja wypuścił i pozwolił na to aby te kobiety teraz były pośmiewiskiem całej Polski?! Te kobiety muszą teraz przeżywać prawdziwy koszmar. Niczemu w zasadzie niewinne osoby przeżywają internetowy lincz.

Sam się trochę do tego przyczyniłem i prawdę mówiąc zacząłem czuć się z tym źle - pocieszam się tym, że gdyby nie ja, to na pewno ktoś by za chwilę i tak to wrzucił bo link hula po internecie jak szatan.

#koronawirus #polska #tvpis #bekazpisu
    pokaż całość

odpowiedzi (59)