Wpis z mikrobloga

Oto jakie sms dostaję od znajomej. Dziewczyna z wyglądu jest normalna, niestety wiadomości świadczą że ma problemy z psychiką. Pisała już do biskupów że jest opętana, że nie może patrzeć na krzyże oraz obrazy święte. Uważa też, że ludzie rozmawiają "przez umysł" bez otwierania ust. Mówi też że "4 lekarzy przyznało się do celów sprzedających mój ból kręgosłupa". Ogólnie uważa że cały świat jest przeciwko niej, każdy ją szpieguje i robi na niej testy. Przez takie odchyły straciła już jedną pracę, chociaż i tak długo przełożeni akceptowali jej zachowanie. Teraz jest w drugiej, ale nie wiem czy długo popracuje z takimi tekstami. Ostatnia wiadomość rozbiła mnie totalnie, nie wiem co ona kombinuje ale nic dobrego z tego wyjść nie może. Dodam tylko że nie ma chłopaka i od kilku lat mieszka sama.
#logikarozowychpaskow #truestory
boss007 - Oto jakie sms dostaję od znajomej. Dziewczyna z wyglądu jest normalna, nies...

źródło: comment_rXxPIEYBQ4GbSZ5zYhGlYk93E76grU6C.jpg

Pobierz
  • 22
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boss007: mój kolega z pracy też słyszał rozmowy, których nie ma. Wręcz twierdził że ściany do niego mówią. Po badaniach wyszła schizofrenia, także cisnij ją niech idzie się przebadać! Jak trzeba będzie to użyj podstępu, bo będzie nieufna
@boss007: Nie sądzę. Jeśli ona widzi zagrożenie tam gdzie go nie ma, to tym bardziej gdy zechcesz ją "poprosić" o pójście do psychiatry to tym bardziej będzie sobie tego "znęcania" nad sobą "nie życzyć". No ale próbuj. Dowód w rozmowach masz na to, że jednak jest realna podstawa do sądzenia, że zagrożenie istnieje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boss007: moja sąsiadka miała identyczne jazdy, wszędzie ktoś ją obserwował, podsłuchy w licznikach, żarówkach, schizofrenia, leczy się, ale tu raczej potrzebny psychiatra a nie psycholog, bez farmakologii się pewnie nie obejdzie