Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: w końcu. Ale nadal brakuje mi jednej apki zbierającej w sobie funkcjonalność rozkładu jazdy (np. jakdojade), aplikacji Kiedyprzyjedzie, obydwu aplikacji do kupowania biletów online (mobilet i ta druga do okresowych biletów)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Migfirefox @KisielBB: dokładnie, mogliby chociaż dodać Kalisz do jakdojade. KLA rozwija się w dobrym kierunku, ale niech w końcu zrobią coś z kupowaniem biletów u kierowcy. Rano opóźnia to każdy kurs o kilkanaście minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Alsgn_: byłem świadkiem zabawnej sytuacji ostatnio. Przystanek Rogatka na Harcerskiej. Siedzę już w autobusie od kilku przystanków, a do środka wchodzi około 10 osób z czego 6 zmierza do kierowcy kupić bilet. Opóźniają odjazd zamiast skorzystać z biletomatu na przystanku. Mam czasem wrażenie, że to ludzi trzeba by było zmienić, bo niektórzy nigdy do nowości się nie przekonają.
(trzeba kliknąć na te niebieskie ikonki żeby się włączyło się okno z danym przystankiem, ale nawet wtedy nie powiększa się obszar, który nas interesuje i jest takim wąskim paskiem na środku ekranu)