Wpis z mikrobloga

Yh, bluetooth + sluchawki.
PULSEAUDIO SSIE.

Failed to change profile to a2dp_sink
Słuchawki Bluedio T6, z Androidem się łączą bardzo ok. Z windowsem z drobnym workaroundem też.
Przez jakiś czas śmigało, jak nie śmigało to szło przełączyć profil audio w bluemanie i po problemie. Dziś coś nie chce, nie chce się przełączyć i tyle. Nie i członek.

Dotychczasowy workaround: restart usługi bluetooth, polaczenie sie i zmiana profilu audio w bluemanie.
Aktualnie - nie działa.

Manjaro Linux Gnome, zaaktualizowany.

#linux #bluetooth #halp
  • 8
Manjaro Linux Gnome


@artur9010: Gnome, kto poważny z tego korzysta? xD

I btw to chyba nie pulseaudio tylko ogólnie bluetooth pod linuksem (a może i nie tylko pod linuksem ssie). Z jakiegoś powodu np telefony z androidem nie chcą mi się #!$%@? połączyć z bluetooth podczas gdy windows phone robi to bez najmniejszego zająknięcia. Z mtp mam podobne doświadczenia. Żeby pad xboxowy pod linuksem działał, musiałaem dowalić jakieś flagi dla kernela.
@Kryspin013: mi się jeszcze pada xboxowego nie udało zmusić do nierozłączenia się po podłączeniu.
Akurat z fonami jest u mnie na odwrót, to ten na WP nie łączy się z prawie niczym ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gnome, kto poważny z tego korzysta? xD

* podnosi łapke *
@artur9010: No to wiedz, że żeby działał ci xbox pod bluetooth musisz dodać jakąś flagę do kernela albo jakieś ustawienie bluetooth w systemie. Teraz nie pamiętam. Ale mogę ci podesłać za kilka dni jak ogarnę co to było.